KURSY MS OFFICE POZNAŃ - Twój klucz do Sukcesu!

 

Bez względu na to, czy poszukujesz pracy, chcesz zmienić obecną lub założyć własną działalność – znajomość obsługi pakietu MS Office ułatwi Ci to zadanie. To potężne narzędzie, które nie tylko pozwoli Ci podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, ale przede wszystkich – zaoszczędzi Twój czas i pozwoli dobrze zarządzać pracą. Obecnie nieumiejętność korzystania np. z Excela zmniejsza możliwości znalezienia zatrudnienia, nawet o 80%! Natomiast Excel to najpopularniejszy i najchętniej wybierany program, wykorzystywany w pracy biurowej.

 

Czego dowiesz się na kursie?

Excel - dzięki niemu, z łatwością utworzysz bazę Klientów, przeprowadzisz wycenę usług i towarów, przygotujesz arkusz zamówień, dokonasz analizy danych sprzedaży, a wyniki zaprezentujesz na wykresach.
Pakiet MS Office jednak na samym arkuszu kalkulacyjnym się nie kończy. Za pomocą Worda sporządzisz wszelkie dokumentacje tekstowe – od ofert po umowy. Dzięki szablonom, każda korespondencja będzie tożsama, co pozwoli Ci zbudować profesjonalny wizerunek firmy.
Za pomocą Outlooka zapanujesz nad e-mailami. Co więcej, poprowadzisz w nim kalendarz, który możesz zsynchronizować z telefonem. Zaplanujesz spotkania i w łatwy sposób będziesz je nadzorowała.
Jednym z najbardziej intuicyjnych programów jest Power Point. To za jego pomocą w szybki sposób przygotujesz prezentację firmy wraz z ofertą dla swoich Klientów i partnerów biznesowych.

 

 

Nie wiesz jaki kurs wybrać? Zadzwoń do NAS!

Karolina tel. 570 999 675