Zapisy na kursy


Osoba kontaktowa

Karolina Zajdel

telefon: +48 570-999-675

mail: zapisy@szkolenia-ic.pl

Godziny pracy:

  • w tygodniu - od 9:00 do 18:00

  • w weekend - od 9:00 do 14:00

formularz kontaktowy zapisy na kursy

1 KROK

Jeżeli podjąłeś już decyzje, który kurs jest dla Ciebie odpowiedni to wybierz termin szkolenia. Następnie zadzwoń albo napisz do Nas i podaj nam swoje dane pełne imię nazwisko (będzie nam potrzebne do zaświadczenia), adres mailowy oraz telefon. Na podstawie tych danych rezerwujemy dla Ciebie miejsce na wybrane przez Ciebie szkolenie. W celu rezerwacji nie jest wymagana, żadna wpłata. Otrzymasz od Nas maila z potwierdzeniem rezerwacji. Warunkiem utrzymania rezerwacji jest wysłanie na maila z potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. W przypadku brak pisemnego potwierdzenie możemy rezerwację zwolnić. 
Jeżeli natomiast nie wiesz który kurs byłby dla Ciebie odpowiedni to zadzwoń do Nas, pomożemy Tobie wybrać odpowiednie szkolenie.

 

2 KROK

Rezerwacje na szkolenie już  masz. Teraz będziesz czekać na maila od Nas z potwierdzeniem rozpoczęcia szkolenia. Będzie to zależeć oczywiście od uzbierania się potrzebnego minimum (4 osoby) do uruchomienia szkolenia. Informacja ta wysyłana jest na 5 dni przed planowanym początkiem kursu. Przesyłamy również informację dotyczącą miejsca, płatność oraz pozostałych warunków szkolenia.

 

3 KROK

Płatność za kurs przyjmowana jest dopiero po potwierdzeniu przez nas uruchomienia szkolenia. Płatność tylko dane do przelewu otrzymasz wraz z mailem potwierdzającym rozpoczęcie szkolenia. Płatność musi być zrealizowana do pierwszego dnia szkolenia. Po dokonaniu przelewu wysyłamy drogą mailową do Państwa rachunek za szkolenie. Może być to paragon FV imienna na osobę fizyczną bądź FV VAT na firmę.
 

REZYGNACJA ZE SZKOLENIA 

Zrezygnować ze szkolenia możesz w każdym momencie i nie jest związane to z żadnymi opłatami. Dlatego biorąc pod uwagę nasze małe grupy już  od 4 osób, bardzo prosimy o rozważne zapisy. 

 

NASZE SALE