***

GRUPY OTWARTE, KLIENCI INDYWIDUALNI - FORMALNOŚCI PRZED SZKOLENIEM

 

REZERWACJA MIEJSCA
W celu rezerwacji miejsca na szkolenie wystarczy zgłosić się do nas (telefonicznie lub mailowo) podać swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu + termin oraz rodzaj szkolenia.
komputer

 

PŁATNOŚĆ ZA SZKOLENIE
Płatność za szkolenie przyjmowana jest dopiero po potwierdzeniu przez nas uruchomienia szkolenia oraz po potwierdzeniu obecności na szkoleniu. Płatność można zrealizować przelewem albo gotówką pierwszego dnia na zajęciach. Wystawiamy paragon lub FV VAT.
internet

 

REZYGNACJA ZE SZKOLENIA
Zrezygnować ze szkolenia możesz w każdym momencie przed szkoleniem i nie jest związane to z żadnymi opłatami. Dlatego biorąc pod uwagę nasze małe grupy już od 4 osób, bardzo prosimy o rozważne zapisy.

***

GRUPY ZAMKNIĘTE, FIRMY, SZKOŁY - FORMALNOŚCI PRZED SZKOLENIEM

 

USTALENIE SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH SZKOLENIA
W celu ustalenia szczegółów dotyczących przebiegu oraz organizacji szkolenia dla grup zamkniętych najlepiej skontaktować się z Karoliną Zajdel telefonicznie 570 999 675 bądź mailowo zapisy@szkolenia-ic.pl. Więcej szczegółów odnośnie szkoleń dla firmy możesz przeczytać TUTAJ.

 

REZERWACJA TERMINU SZKOLENIA
Rezerwacja terminu szkolenia odbywa się po ustaleniu szczegółów dotyczących czasu trwania szkolenia, programu szkolenia oraz ustalenia miejsca szkolenia. Rozumiejąc nieprzewidywalność sytuacji terminy rezerwacji szkolenia nie są sztywne - w razie konieczności termin szkolenia będzie można zamienić na inny wybrany przez Państwa.

 

PŁATNOŚĆ ZA SZKOLENIE
Płatność za szkolenie jest po szkoleniu po wystawieniu FV za szkolenie lub jeżeli jest taka potrzeba możliwe jest wystawienie FV proforma przed szkoleniem. Zrezygnować ze szkolenia można w każdym momencie przed rozpoczęciem szkolenia.

***

JAK DO NAS DOJECHAĆ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ?

Jeżeli będzie mieć problem z trafieniem to dzwońcie do Nas. POMOŻEMY! Zajęcia odbywają się w Biurowcu Marceli Office Center, budynek B, pierwsze piętro. Numer sali w której będzie odbywać się Twoje szkolenie dostaniesz na maila przed samym rozpoczęciem szkolenia.

mapka dojazdu