Home >>Zapisy na kurs

Zapisy na szkolenia - rezerwacja miejsca.

W celu rezerwacji miejsca na szkolenie podaj nam swoje dane pełne imię nazwisko (będzie nam potrzebne do zaświadczenia), adres mailowy oraz telefon. Na podstawie tych danych rezerwujemy dla Ciebie miejsce na wybrane przez Ciebie szkolenie. W celu rezerwacji nie jest wymagana, żadna wpłata. Otrzymasz od Nas maila z potwierdzeniem rezerwacji. Warunkiem utrzymania rezerwacji jest wysłanie na maila z potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. W przypadku brak pisemnego potwierdzenie możemy rezerwację zwolnić.
Rezerwacji możesz dokonać na trzy sposoby:
1 SPOSÓB - zadzwoń do nas osoba kontaktowa to Karolina Zajdel tel. +48 570 999 675
2 SPOSÓB - napisz do nas maila: zapisy@szkolenia-ic.pl
3 SPOSÓB - wypełni formularz zamieszczony obok

OSOBA KONTAKTOWA - DANE ADRESOWE

 

Karolina Zajdel

telefon: 570-999-675

mail: zapisy@szkolenia-ic.pl

 

Adres siedziby:

ul. Jeleniogórska 16, 60-179 Poznań
Numer NIP: 779 246 86 55 Numer Regon: 367947086
Numer Instytucji Szkoleniowej: 2.30/00013/2018

 

Zajęcia odbywają się w Poznaniu w siedzibie Centrum Kursów Komputerowych  w biurowcu Marcelin Office Center w budynku B w razie potrzeby zajęcia możemy zorganizować z miejscu wskazanym przez Klienta.

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon kontaktowy*

kurs w tygodniukurs w weekend

Data rozpoczęcia kursu

Dodatkowe informacje/ pytania

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kursów Komputerowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na podstawie Polityki Prywatności, w celach dostarczania informacji handlowych. ”

Formalności przed szkoleniem grupy otwarte - klienci indywidualni.

REZERWACJA MIEJSCA
W celu rezerwacji miejsca na szkolenie wystarczy zgłosić się do nas (telefonicznie lub mailowo) podać swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu + termin oraz rodzaj szkolenia.
PŁATNOŚĆ ZA SZKOLENIE
Płatność za szkolenie przyjmowana jest dopiero po potwierdzeniu przez nas uruchomienia szkolenia oraz po potwierdzeniu obecności na szkoleniu. Płatność można zrealizować przelewem albo gotówką pierwszego dnia na zajęciach. Wystawiamy paragon lub FV VAT.
REZYGNACJA ZE SZKOLENIA
Zrezygnować ze szkolenia możesz w każdym momencie przed szkoleniem i nie jest związane to z żadnymi opłatami. Dlatego biorąc pod uwagę nasze małe grupy już od 4 osób, bardzo prosimy o rozważne zapisy.

Formalności przed szkoleniem grupy zamknięte - firmy.

USTALENIE SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH SZKOLENIA
W celu ustalenia szczegółów dotyczących przebiegu oraz organizacji szkolenia dla grup zamkniętych najlepiej skontaktować się z Karoliną Zajdel telefonicznie 570 999 675 bądź mailowo zapisy@szkolenia-ic.pl. Więcej szczegółów odnośnie szkoleń dla firmy możesz przeczytać TUTAJ.
REZERWACJA TERMINU SZKOLENIA
Rezerwacja terminu szkolenia odbywa się po ustaleniu szczegółów dotyczących czasu trwania szkolenia, programu szkolenia oraz ustalenia miejsca szkolenia. Rozumiejąc nieprzewidywalność sytuacji terminy rezerwacji szkolenia nie są sztywne - w razie konieczności termin szkolenia będzie można zamienić na inny wybrany przez Państwa.
PŁATNOŚĆ ZA SZKOLENIE
Płatność za szkolenie jest po szkoleniu po wystawieniu FV za szkolenie lub jeżeli jest taka potrzeba możliwe jest wystawienie FV proforma przed szkoleniem.
REZYGNACJA ZE SZKOLENIA
Zrezygnować ze szkolenia można w każdym momencie przed rozpoczęciem szkolenia.

Nasze sale szkoleniowe

Jak do Nas dojechać komunikacją miejską?

Jeżeli będzie mieć problem z trafieniem to dzwońcie do Nas. POMOŻEMY!
Zajęcia odbywają się w Biurowcu Marceli Office Center, budynek B, pierwsze piętro.
Numer sali w której będzie odbywać się Twoje szkolenie dostaniesz na maila przed samym rozpoczęciem szkolenia.

mapka dojazdu