WDROŻENIE MS TEAMS W SZKOLE

 

Wdrożenie kompleksowe pakietu MS Office 365 zawierające wszystkie konieczne etapy, dobranie subskrypcji, konfiguracji domeny internetowej. Założenie kont dla uczniów oraz nauczycieli. Pomoc przy pierwszym uruchomieniu.

 

 

 

 

 

ZAMÓW KONTAKT

SZKOLENIA MS TEAMS DLA SZKÓŁ

 

Szkolenia dla szkół z programów MS Office oraz Office 365. Szkolenia w formie stacjonarnej na miejscu w szkole oraz w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy MS Teams. Wycena, termin oraz program szkolenia do indywidulanego ustalenia.

 

 

 

 

 

PROGRAM SZKOLENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 

  WDROŻENIE MS TEAMS DLA SZKÓŁ

  szczegóły wdrożenia - wyceny
  Wycena wdrożenia MS Teams uzależniona jest od wielkości szkoły (ilości uczniów, klas oraz nauczycieli). Wdrożenie odbywa się po podpisaniu umowy na wykonanie usługi oraz podpisanie RODO w związku przekazaniem danych uczniów oraz nauczycieli w celu założenia oraz skonfigurowania kont w MS Teams. Dane potrzebne do wdrożenia to imię oraz nazwisko uczniów oraz nauczycieli.
  Przeprowadzamy szkołę przez proces weryfikacji przez firmę Microsoft placówki w celu przyznania darmowej licencji Office 365 dla edukacji. W tym celu niezbędne jest posiadanie przez szkołę domeny czyli adresu internetowego szkoły. Jeżeli szkoła nie posiada własnej domeny można zweryfikować szkołę na podstawie dokumentów założycielski lub dzięki wykupieniu domeny dla szkoły. Po weryfikacji szkoły przechodzimy do konfiguracji MS Teams i założenia kont nauczycielski oraz uczniowski. Następnie przekazujemy dane szkole oraz pomagamy przy pierwszym uruchomieniu platformy.

   

  ZAMÓW KONTAKT

  ***

  SZKOLENIA STACJONARNE 

   

  Szkolenia w formie stacjonarnej na miejscu w Państwa szkole. Szkolenia prowadzimy na terenie całej Polski. Terminy oraz godziny szkoleń dostosowane do indywidualnych potrzeb szkoły. Szkolenia z programów Office 365.

   

  PROGRAM SZKOLEŃ

  SZKOLENIA ZDALNE

   

  Szkolenie można zorganizować również w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy MS Teams. Szkolenie na żywo z trenerem tzn. widzimy się i słyszymy, każdy może zdawać pytania. Terminy, godziny ustalane indywidualne.

   

  PROGRAM SZKOLEŃ

  PLATFORMA ELEARNINGOWA 

   

  Jako uzupełnienie szkolenia oferujemy w atrakcyjnej cenie dostęp do platformy Love Teams dla całej szkoły. Dostęp do platformy można wykupić dla całej szkoły lub indywidulanie. Abonament na rok. Płatność w ratach lub w całości.

   

  ZOBACZ PLATFORMĘ

  SZKOLENIA DLA SZKÓŁ OFFICE 365

  szczegóły oraz wycena
  Wycena szkolenia uzależniona jest od wielkości grupy oraz ilości godzin szkoleniowych. Czas szkolenia zależy od zagadnień, które mają zostać umówione oraz przećwiczone na szkoleniu. Szkolenie dobrze jest podzielić na kilka spotkań w blokach po 2,5 godziny zegarowe (jeden dzień). Szkolenie można oczywiście zrealizować jako jednodniowe spotkanie w pełnym zakresie godzin.
  Szkolenia z aplikacji Teams. Na szkoleniu dowiesz się co to jest Teams poznasz jego możliwości oraz sprawdzisz w sposób praktyczny jak się na nim pracuje. Stworzysz swój zespół klasowy, zobaczysz jak wykorzystać kalendarz jako plan lekcji oraz poznasz narzędzia do prowadzenia zdalnej lekcji. Działamy jako jednostka szkoleniowa - Centrum Kursów Komputerowych: 2.30/00013/2018.
  PROGRAM SZKOLEŃ

  TEAMS POCZĄTEK PRACY

  I BLOK TEMATYCZNY
  ***
  Instalacja programu, logowanie i wylogowanie z programu, zmiana konta, przygotowania Teams do pracy z klasą, konfiguracji programu do własnych ustawień, zmiany uprawnień uczniów w programie i zespołach klasowych, używania narzędzi do komunikacji z innymi, jak również blokowanie czatów dla uczniów.

   

  TEAMS TESTY

  IV BLOK TEMATYCZNY
  ***
  Ta część prezentuje jak w Teams przygotować dla uczniów testy za pomocą programu Forms, czyli samo oceniających się zadań na podstawie udzielonych przez uczniów odpowiedzi. Znajdziesz tu filmy opisujące sposób ich tworzenia, oceny i analizy wyników oraz jak w prawidłowy sposób udostępniać wyniki testów.

  TEAMS POCZĄTEK PRACY

  II BLOK TEMATYCZNY
  ***
  Planowanie i przeprowadzanie lekcji on-line, jak zaplanować lekcję, jak zaprosić klasę lub osoby spoza klasy na lekcję, jak uniemożliwić uczniom: wyciszanie innych, włączania nagrywania lekcji, rozpoczynania lekcji bez nauczyciela, wyrzucanie innych z lekcji. Sprawdzanie obecność oraz zmiana ustawienia lekcji on-line. Udostępnianie materiałów oraz pulpitu nauczyciela oraz uczniów.

  TEAMS NOTES ZAJĘĆ

  V BLOK TEMATYCZNY
  ***
  OneNote jako elektroniczny zeszyt w klasie. Ta część zwiera wszystkie informacje dotyczące tworzenia i użytkowania notesu zajęć - różnych sposobów wstawiania materiałów, załączników i rozsyłania ich uczniom i pomiędzy klasami. Tu dowiesz się też jak zmieniać ustawienia zeszytu zajęć, jak drukować jego zawartość i otwierać bez Teams.

  TEAMS ZADANIA 

  III BLOK TEMATYCZNY
  ***
  Tworzenie zadań, dodawanie  załączników, praca uczniów w załącznikach, określanie parametrów zadań, terminów, automatyczne rozsyłanie, ustalenie czasu na wykonanie zadania. Historia zadań, jak je oceniać i jak użyć dodatkowych narzędzi pomagających w sprawdzaniu zadań.

   

  TEAMS WHITEBOARD

  VI BLOK TEMATYCZNY
  ***
  Użytkowanie tablicy elektronicznej zarówno w wydaniu podstawowym zawartym w Teams, jak i w wersji rozszerzonej - dodatkowego programu. Omawia zawarte w programie narzędzia i sposoby ich użycia podczas prowadzenia zajęć.

   

   

  ***

  PLATFORMA ELEARNINGOWA LOVE TEAMS

  szczegóły
  Platforma elearningowa jako idealne uzupełnienie po szkoleniu dla kadry nauczycielskiej jako wspomaganie zdobytej wiedzy na szkoleniu. Platforma zawiera pełen materiał szkoleniowy dotyczący pracy w Teams.

  Filmy microlearningowe mają długość maksymalnie 3 minut. Krótka forma instruktażu uchodzi za najskuteczniejszą wśród technik dążących do przyswajania wiedzy przez osoby dorosłe, ponieważ nie tylko nie pochłania wiele czasu, ale przede wszystkim można ją od razu zastosować w praktyce. Wybiórcza konstrukcja micro learningu sprawdza się jako narzędzie wspomagające pracowników, którym stwarza łatwo dostępną sposobność do odnalezienia aktualnie pożądanych rozwiązań.

  ZOBACZ PLATFORMĘ

  DOSTĘP INDYWIDULANY

   

  Dostęp do platformy można wykupić indywidulanie. Uczestnik otrzymuje swoje indywidulane konto wraz z panelem w którym znajdzie wykupione lekcje. Abonament roczny. Cena dostępu do całość filmów czyli VI bloków. Istnieje również możliwość wykupienia dostępu do wybranych bloków tematycznych. Wystawiamy FV lub paragon.

   

  KONTAKT

  DOSTĘP DLA CAŁEJ SZKOŁY

   

  Dostęp do platformy dla całej szkoły i wszystkich nauczycieli. Każdy nauczyciel otrzyma swoje własne indywidulane konto do platformy oraz dostęp do wszystkich filmów. Abonament na rok. Cena uzależniona jest od ilości nauczycieli. Dla szkół dla których mieliśmy przyjemność organizować szkolenia rabaty.

   

  KONTAKT

  SPERSONALIZOWANA PLATFORMA

   

  Platforma na wyłączność dla szkoły.  Narzędzie służące do umieszczania  szkoleń elearningowych dla nauczycieli lub również może posłużyć jako platforma elearningowa dla uczniów. Wycena indywidulana. Platforma w kolorystyce oraz szacie graficznej szkoły oraz pod domena szkolna np. www.online.nazwaszkoly.pl

   

  KONTAKT

  ***