SZKOLENIA ZDALNE Z PROGRAMÓW MS OFFICE

 

JAK WYGLĄDAJĄ SZKOLENIA W FORMIE ONLINE Z TRENEREM NA ŻYWO:

 

  1. Prowadzone są w tygodniu w godzinach od 18:00 do 21:00.
  2. Spotkania zostały celowo rozbite na większą ilość dni z mniejszą ilością godzin aby móc spokojnie i bez zbędnego przeciążenia przyswajać wiedzę.
  3. W cenie szkolenia otrzymasz nagrane szkolenie, plus materiały szkoleniowe z ćwiczeniami.
  4. Szkolenia prowadzone są w MS Teams. Zostanie utworzone dla Ciebie indywidualne konto w Teams, w którym znajdziesz materiały oraz filmy ze szkolenia.
  5. Podczas szkolenia nie musisz mieć włączonej kamerki natomiast dobrze byłoby aby był włączony mikrofon tak, abyś mógł porozmawiać z trenerem i zadawać pytania. Oczywiście możesz również zrobić to za pomocą czatu. Trener podczas szkolenia ma włączoną kamerkę oraz mikrofon.
  6. Programy szkolenia są dokładnie takie same jak programy szkoleń stacjonarnych.
  7. Certyfikat ukończenia szkolenia – jednostka szkoleniowa 2.30/00013/2018

 

 

Od 15 lat działamy w branży IT, od 5 zajmujemy się szkoleniami dla grup otwartych i zamkniętych. Przeszkoliliśmy ponad 7000 osób oraz zorganizowaliśmy, a następnie przeprowadziliśmy kursy w ponad 100 firmach –  małych jaki i dużych, z którymi stale współpracujemy.
Naszą specjalnością są szkolenia z obsługi najpopularniejszego w pracy biurowej pakietu – MS Office – w szczególności Excela. Wszystkie nasze oferty szkoleniowe związane z Office, można wykorzystać w wersjach MS Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019, 365. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów oferujemy także sprzedaż, wdrażanie i szkolenia Office 365 – w tym kursy z obsługi narzędzi pracy grupowej, takich jak One Drive, Sharepoint oraz Teams.
Naszym kursantom zapewniamy także bezpłatne wsparcie platformy Love Excel, gdzie znajdują się opisy i filmy instruktażowe, dotyczące zagadnień omawianych podczas szkolenia.
Zanim wybierzesz jedną z dwóch wersji  szkolenia z Excela, zachęcamy do pobrania i rozwiązania naszego testu. Po przesłaniu go do nas sprawdzimy, a następnie pomożemy ustalić optymalny dla Ciebie poziom.