GRUPY ZORGANIZOWANE

SZKOLENIA NA ZAMÓWIENIE

 

Dla kogo szkolenie? Szkolenia dla grup zorganizowanych czyli grupy zamknięte. Jeżeli masz kilka osób, które potrzebujesz przeszkolić z wybranych programów MS Office to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Szkolenia na zamówienie zaczynamy już od jednej osoby. W przypadku szkoleń zamkniętych indywidualnie ustalamy program szkolenia, terminy szkoleń oraz miejsce szkolenia. Szkolenia mogą się odbywać w tygodniu od rana do wieczora w każdym miejscu w Polsce. Szkolenia w trybie zdalnym oraz stacjonarnym, w zależności od preferencji.
Wycena szkolenia indywidulana. Na cenę będzie miało wpływ ilość osób w grupie oraz długość szkolenia (ilość dni oraz godzin).

 

Zamów kontakt

  O  S Z K O L E N I U

  Jak możesz się z nami uczyć!

  1

  SZKOLENIA STACJONARNE

  Przeprowadzamy szkolenia stacjonarne na miejscu u osoby zamawiającej szkolenie. W cenie szkolenia zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika. Pracujemy na wersji oprogramowania MS Office: 2007, 2010, 2013, 2016, 2019, 365. Terminy oraz cenę za szkolenie ustalamy indywidulanie. Na szkolenia wystawiamy FV VAT.

  2

  SZKOLENIA ZADALNE

  W zależności od potrzeby, przeprowadzamy również szkolenia w formie zdalnej. Szkolenia zdalne prowadzone są przez program MS Teams, do którego dajemy dostęp przed szkoleniem. Każdy z uczestników szkolenia dostanie od nas swoje własne konto użytkowania.

  3

  STREFA KURSANTA

  Dla wszystkich uczestników naszych szkoleń, przygotowaliśmy Strefę Kursanta w której przez cały czas prowadzimy dodatkowe szkolenia online nie tylko z programów MS Office. Dodatkowo, każdy z uczestników z szkoleń otrzymuje dostęp do platformy szkoleniowej LOVE EXCEL na której znajdują się nasze szkolenia plus multimedialna encyklopedia Excela.

   

  strefa kursanta
  FORMALNOŚCI

  Szkolenia z nami
  to minimum formalności!

  1

  KONTAKT
  Z NAMI

  Pierwszy krok to kontakt z nami. Daj nam znać dla ilu osób potrzebujesz zorganizować szkolenie z jakiego programu oraz w jakim terminie. My przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę.

  2

  DOPASOWANIE PROGRAMU

  Po podjęciu decyzji o tym abyśmy to właśnie my przeprowadzili dla Was szkolenie. Wspólnie ustalamy szczegółowy zakres zagadnień. Możemy przeprowadzić testy i dobrać grupy pod względem poziomu wiedzy lub wspólnie podczas rozmowy ustalić jaki zakres materiały, każdy z uczestników musi poznać.

  3

  TERMINY
  SZKOLENIA

  Po ustaleniu programu szkolenia, wiemy ile będziemy potrzebować czasu na przerobienie materiału. Dopasowujemy terminy szkoleń oraz godziny szkoleń dla Waszych możliwości, uwzględniając potrzeby związane z wykonywaniem pracy czyli brak możliwości poświęcenia całych dni na szkolenie.

  4

  PRZEPOROWADZENIE SZKOLENIA

  Po ustaleniu wszystkich szczegółów, przeprowadzamy szkolenie zgodnie z wyznaczonymi terminami szkolenia. Każdy z uczestników otrzymuje do nas materiały szkoleniowe. Szkolenia prowadzimy w sposób warsztatowy czyli każdy z uczestników, pracuje samodzielnie i samodzielnie wykonuje ćwiczenia.

  5

  ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA

  Po zakończonym szkoleniu zapraszamy wszystkich naszych kursantów do czynnego udziału w naszych szkoleniach online, które są skierowane tylko dla naszych kursantów. Szkolenia nie tylko w tematyce związanej z Excelem poruszamy również dużo zagadnień związanych z kompetencjami miękkimi.

   

  strefa kursanta

  1

  WARIANT

  REKOMENDOWANY

  Wolno i spokojnie

  Szkolenia w mniej obciążający sposób czyli większa ilość dni a mniejsza ilość godzin szkoleniowych w ciągu jednego dnia. Dzięki takiemu rozbiciu szkolenia, zadbasz o komfort uczestników szkolenia związany z możliwością połączenia pracy ze szkoleniem. Idealna opcja w sytuacji kiedy nie można pozwolić sobie na opuszczenie stanowiska pracy na całe dni. Dodatkowo skuteczność szkolenia będzie znacznie wyższa gdyż uczestnicy szkolenia nie zostaną przeładowani nowymi informacji i będę mieli czas na uporządkowanie nowo zdobytej wiedzy.
  Przykładowy harmonogram szkoleń:
  • Excel Podstawy - 3 dni szkolenia po 4 godziny zegarowe zajęć
  • Excel Średni - 4 dni szkolenia w tym dzień pierwszy poświęcony na szybkiej powtórce z zagadnień podstawowych w celu wyrównania poziomów, następne 3 dni poświęcone zagadnieniom średnim - 4 dni po 4 godziny zajęć.
  • Excel Średni  - 3 dni szkolenia bez powtórki podstaw - 3 dni po 4 godziny zajęć.

   

  W takim przypadki kiedy mamy kilka grup szkoleniowych można zrobić jedną grupę od rana drugą od południa co będzie miało decydujący wpływ na koszty szkolenia.

   

   

  2
  WARIANT

  REKOMENDOWANY

  Akademia Online

  Szkolenie, które w zdecydowany sposób nie ingeruje w pracę. Szkolenie odbywa się zdalnie dwa razy w tygodniu lub jeden raz w tygodniu w zależności od potrzeby. Czas trwania szkolenia to około dwóch godzin. Długość szkolenia zależy od ilość materiału do opanowania. Dzięki tej opcji szkolenia, można zaplanować proces zwiększania kompetencji IT na dwa lub trzy miesiące i w sposób kompleksowy podnieść znacząco umiejętności oraz wiedzę związaną chociażby z samym Excelem.
  Terminy oraz cena za szkolenie do uzgodnienia. Przykładowy opis szkolenia, znajduje się na naszym otwartym szkoleniu Akademia Excela. Szkolenie gwarantuje znaczą oszczędność czasu, pieniędzy oraz skuteczność.

   

  PRZYKŁAD SZKOLENIA

   

  3
  WARIANT

  STANDARDOWY

  Standardowe podejście

  Wersja szkolenia dla wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na szkolenia w dłuższym wymiarze czasowym. Szkolenie standardowe trwa dwa dni po 7 godzin szkolenia, czyli zajmuje pełne dwa dni pracy. Szkolenia może być realizowane w dowolnym terminie oraz wybranych godzinach. Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski.