MS Excel

Szkolenie na poziomie podstawowym, średnim oraz zaawansowanym z wybranych zagadnień Excela. Skorzystaj z pomocy kreatora szkoleń indywidualnych. Wybierz interesujące Ciebie zagadnienia i ucz się tylko tego czego potrzebujesz oraz wtedy kiedy potrzebujesz. Wybierz czas szkolenia oraz długość szkolenia. Pracuj na własnych plikach i danych.

Tabele Przestawne

Szkolenie z Tabel Przestawnych - pełen zakres szkolenia to cykl 4 godzin szkolenia w rozbiciu na poszczególne lekcje. Szybka analiza danych bez konieczność znajomości funkcji w Excelu. Skorzystaj z pomocy kreatora szkoleń indywidualnych i wybierz tylko interesujące Ciebie zagadnienia. Pracuj na własnych plikach i danych. Wymagana znajomość Excela na poziomie podstawowym

MS Excel - Dashboards 

Automaty do tworzenia wykresów wykonujące większość pracy za nas. Dobór typu wykresu do posiadanych danych, przystosowanie wyglądu, wstawianie, usuwanie elementów wykresów, poznamy pojęcie wykresów przebiegu w czasie. Całość wzbogacona formatowaniem warunkowym - graficzną interpretacją wyliczeń. Pracuj na własnych plikach i danych.