MS Excel

Szkolenie na poziomie podstawowym, średnim oraz zaawansowanym z wybranych zagadnień Excela. Skorzystaj z pomocy kreatora szkoleń indywidualnych. Wybierz interesujące Ciebie zagadnienia i ucz się tylko tego czego potrzebujesz oraz wtedy kiedy potrzebujesz. Wybierz czas szkolenia oraz długość szkolenia. Pracuj na własnych plikach i danych.

Tabele Przestawne

Szkolenie z Tabel Przestawnych - pełen zakres szkolenia to cykl 4 godzin szkolenia w rozbiciu na poszczególne lekcje. Szybka analiza danych bez konieczność znajomości funkcji w Excelu. Skorzystaj z pomocy kreatora szkoleń indywidualnych i wybierz tylko interesujące Ciebie zagadnienia. Pracuj na własnych plikach i danych. Wymagana znajomość Excela na poziomie podstawowym

MS Excel - Dashboards 

Automaty do tworzenia wykresów wykonujące większość pracy za nas. Dobór typu wykresu do posiadanych danych, przystosowanie wyglądu, wstawianie, usuwanie elementów wykresów, poznamy pojęcie wykresów przebiegu w czasie. Całość wzbogacona formatowaniem warunkowym - graficzną interpretacją wyliczeń. Pracuj na własnych plikach i danych.

MS Excel - Najpopularniejsze funkcje

Funkcje i działania przeznaczone dla osób dokonujących ponadstandardowych działań w Excelu. Wybierz interesujące Ciebie zagadnienia. Pracuj na własnych plikach i danych. Skorzystaj z kreatora szkoleń i ucz się tylko funkcji, które wykorzystasz w swojej pracy.

 

MS Excel - Automatyzacja pracy

Automatyczne formularze w Excelu. Tworzenie automatycznych katalogów w Excelu z przypisaniem zdjęcia do danego produktu. Makra automatyczne tworzenie. Automatyczne przetwarzanie wszystkich plików z jednego katalogu - proste użycie zapytań i połączeń za pomocą Power Query oraz korespondencja seryjna w Excelu. Pracuj na własnych plikach i danych.

MS Excel - Zaawansowane zastosowanie

Zaawansowane użycie funkcji tekstowych, funkcji analiz warunkowych (np. tworzeni kilku scenariuszy uwzględniających w obliczeniach wiele zdefiniowanych zmiennych. Nauczymy się też importować dane z innych systemów z użyciem plików tekstowych (CSV, TXT), będziemy automatycznie pobierać dane ze stron internetowych (np. kursy walut). Pracuj na własnych plikach i danych.

Power BI

Power BI to zaawansowane narzędzie do obrazowania danych, czyli tworzenia profesjonalnych dashboardów. Power BI to coś więcej niż zwykłe wykresy, to narzędzie do analizy biznesowej w firmie. Wymagana podstawowa znajomość Excela, wykresów oraz tabel przestawnych.

Power Pivot

Szkolenie dla osób które dokonują analizy danych, w szczególności jeżeli analiza jest dokonywana w oparciu o wiele źródeł (tabel) w Excelu. Wymagana podstawowa znajomość Excela oraz tabel przestawnych. Pracuj na własnych plikach oraz danych.

Power Query

Power Query to program którego zadaniem jest łącznie informacji z wielu źródeł (np. Excel, pliki tekstowe, pliki PDF, XML, internet Facebook, bazy danych), przekształcanie ich czyli przygotowanie do analizy. Wymagana podstawowa znajomość Excela oraz tabel przestawnych.

VBA

Szkolenie na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym rozbitym ma 6 bloków tematycznych każdy po 4 godziny szkolenia. Można wybrać interesujący Ciebie blok tematyczny, całe szkolenie lub tylko wybrane i przydatne zagadnienia, które wykorzystasz w pracy. Pracuj na własnych plikach i własnych przykładach. 

 

Access

Szkolenie na poziomie podstawowym, średnim oraz zaawansowanym. Skorzystaj z pomocy kreatora szkoleń indywidualnych. Można wybrać interesujący Ciebie blok tematyczny, całe szkolenie lub tylko wybrane i przydatne zagadnienia, które wykorzystasz w pracy. Pracuj na własnych plikach i własnych przykładach. 

 

SQL

Szkolenie na poziomie podstawowym, średnim oraz zaawansowanym. Skorzystaj z pomocy kreatora szkoleń indywidualnych. Można wybrać interesujący Ciebie blok tematyczny, całe szkolenie lub tylko wybrane i przydatne zagadnienia, które wykorzystasz w pracy. Pracuj na własnych plikach i własnych przykładach. 

 

Office 365 dla użytkowników

 

Office 365 panel administratora

 

Windows Serwer 2016, 2019

 

MS Project

 

Teams

 

MS Word

Szkolenie na poziomie podstawowym, średnim oraz zaawansowanym z wybranych zagadnień Excela. Dokument w Wordzie można pisać wiele godzin, i wiele czynności wykonywać ręcznie lub skorzystać z możliwości jakie daje nam ten program i zautomatyzować swoją pracę w Wordzie.

MS PowerPoint

Szkolenie na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym z wybranych zagadnień PowerPointa. Skorzystaj z pomocy kreatora szkoleń indywidualnych. Wybierz interesujące Ciebie funkcjonalność PowerPointa i usprawnij tworzenie prezentacji.