Szkolenia dla Firm MS Office 2016 oraz Office 365

 

Naszą specjalnością jest organizacja oraz prowadzenie szkoleń dla Firm oraz Grup Zorganizowanych z pakietu Office 365MS Office 2016, MS Excel 2016, MS Word 2016, MS PowerPoint a w szczególności rozbudowane szkolenia z MS Excel 2016. Nasi Trenerzy posiadają Certyfikaty Microsoft Office Specialist zachęcamy do zapoznania się z opiniami na ich temat.
Szkolenia możemy przeprowadzić na naszych oraz Państwa materiałach - plikach Excela.  Najbardziej efektywnym i najchętniej wybieranym rozwiązaniem jest spersonalizowany dobór programu szkolenia tak aby Państwo oraz Państwa pracownicy wynieśli ze szkolenia 100% korzyści oraz nauczyli się wykorzystywać zdobytą wiedzę w codziennej pracy.
W cenie szkolenia w formie BONUSU oferujemy jeden dzień dodatkowy na indywidualne konsultacje uczestników szkolenia z Trenerem - w celu dostosowania zdobytej wiedzy do plików Excela które są wykorzystywane w Państwa pracy tak aby to Excel pracował dla Państwa oraz Państwa potrzeb.
Najczęściej wybierane szkolenia to Excel Średni oraz jednodniowe szkolenie z Tabel Przestawnych - które na pewno usprawni pracę w niejednym biurze.

 

Program szkolenia, data oraz godziny spotkań ustalane są indywidualnie według potrzeb Klientów. Kursy dla Firm odbywają się na terenie całej Polski, dla Państwa komfortu również w siedzibie Firmy. 

certyfikat Microsoft office specjalist

1 Etap

Wspólnie razem ustalamy warunki szkolenia:
Ilość uczestników szkolenia oraz wielkość grupy w jakiej będzie odbywać się szkolenie. 
Ustalamy ilość godzin oraz dni jakie chcieliby by Państwo poświęcić na szkolenie.
Ustalamy miejsce gdzie ma się odbyć szkolenie - w Państwa siedzibie w naszej siedzibie czy też w innym dowolnym miejscu.

2 Etap

 Ustalamy zakres oraz program materiału według, którego będzie miało odbywać się szkolenie z uwzględnianiem ilości godzin jaką chcieliby Państwo przeznaczyć na szkolenie - oczywiście pamiętając o tym że w Excelu ważne jest aby teoria była poparta ćwiczeniami.
W razie konieczności przeprowadzamy testy uczestnikom dzięki, którym możemy określić ich poziom podzielić na grupy oraz dopasować program szkolenia.

 

3 Etap

Rezerwujemy dogodny dla Państwa termin oraz godziny szkolenia a następnie przystępujemy do realizacji według wcześniej ustalonych warunków szkolenia.
Na szkolenia przyjeżdżamy z komputerami, materiałami i dobrą atmosferą.
Dla każdego uczestnika szkolenia wystawiamy Zaświadczenie o odbytym szkoleniu.

 

 

 

 

Szkolili się z Nami