SZKOLENIA DLA FIRM ORAZ GRUP ZORGANIZOWANYCH

 

JAK DZIAŁAMY?
Podczas przygotowywania naszych szkoleń stosujemy metodę LX Design oraz Action Mapping. Dlatego nasze usługi każdorazowo dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Chcemy wpływać na zmianę podejścia do szkoleń, oferując nie tyle sam instruktaż, co zwiększenie wydajności pracy. Skupiamy się na problemie, przekładając go na rzeczywistość – ze świadomością, że każdy przypadek się od siebie różni.
PRZYKŁADOWE PODEJŚCIE:
Czy każdy Pracownik musi znać obsługę programu Excel w pełnym zakresie? Czy faktycznie potrzebna jest znajomość wszystkich narzędzi tak jak nas przyzwyczajono w szkole – na pamięć?
Otóż, każde stanowisko wymaga realizowania odmiennych obowiązków, a więc wykorzystywane są inne właściwości Excela. Stąd też, staramy się na wstępie ocenić, za pomocą anonimowych ankiet, potrzeby każdego z uczestników. Pytamy o najczęściej wykonywane czynności w programie, chcemy wiedzieć: Co chciałbyś, żeby Excel robił za Ciebie?, zamiast: Jakie funkcje Excela są lub będą Ci potrzebne? Sprawdzamy, jakie sposoby uczenia się są preferowane przez każdego z kursantów – co ich motywuje, co zniechęca, w jakiej formie nauka przychodzi im najłatwiej, co sprawia im trudność, jakie mają obawy Określamy jakie są największe problemy, z którymi borykają się uczestnicy podczas obcowania z programem. Dzięki temu, nie narażamy naszych Klientów na stratę czasu i pieniędzy. Nauczamy tego, co stanowi realny deficyt wśród danej grupy, to o czym wiadomo, że na pewno będzie przydatne w zawodowej praktyce. Nasze szkolenia są ,,szyte na miarę”, co pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze, a ponad wszystko, zwiększyć skuteczność i wydajność pracy.

 

OFERUJEMY:
  • szkolenia twarde z usprawniania pracy w środowisku Microsoft. W szczególności obejmują aplikacje pakietu Microsoft 365: Excel, Access, Word, PowerPoint, MS Projekt, Power Pivot, Power Query, Power B. Nasze programy szkoleniowe można również wykorzystać w wersjach MS Office 365, 2007, 2010, 2013, 2016, 2019.
  • wdrażanie oraz szkolenia z obsługi systemów Teams i SharePoint, opartych na platformie Microsoft 365 (dawniej Office 365).

 

FORMA:
  • stacjonarna – przyjeżdżamy do miejsca wyznaczonego przez Klienta lub zapraszamy do naszych sal szkoleniowych. W cenie zapewnimy sprzęt komputerowy z niezbędnym oprogramowaniem do przeprowadzenia szkolenia.
  • zdalna – Distance Learning, szkolenie przeznaczone dla grup zorganizowanych lub w wersji indywidualnej.

 

RODZAJE SZKOLEŃ/ NARZĘDZI:
  • Karta TRAINING ON – benefit szkoleniowy dla pracowników, oferta szkoleń indywidualnych w formule zdalnej. Rodzaj szkolenia, jego czas oraz termin wybiera pracownik.
  • E-learning jako wsparcie po szkoleniu – możliwość skorzystania z naszej platformy elearningowej, do której dostęp jest wliczony w cenę szkolenia lub z platformy szkoleniowej utrzymanej w koncepcji microlearningu, którą zaprojektujemy według indywidualnych preferencji.
  • Usługa LX Design – pomoc przy projektowaniu szkoleń dla pracowników, polegająca na badaniu potrzeb szkoleniowych oraz tworzeniu programu szkoleniowego, dostosowanego do preferencji oraz możliwości danej firmy.

 

DODATKOWE KORZYŚCI:
  • każdy z uczestników szkolenia otrzymuje od nas dostęp do naszej platformy elearningowej, gdzie znajdzie lekcje oraz ćwiczenia przerobione na szkoleniu.
  • raz w roku organizujemy darmowe cykle szkoleniowe z Excela oraz Worda w trybie zdalnym. Jest to idealna i dobrowolna metoda utrwalania zdobytej, podczas szkoleń stacjonarnych, wiedzy.

SZKOLILI SIĘ Z NAMI