O  PLATFORMIE

Jak można z niej korzystać?

1

INDYWIDULANIE

Dostęp do filmów jest otwarty i każdy może zakupić wybrany i dopasowany pod własne potrzeby dostęp do filmów online, które znajdują się na naszej platformie elearningowej. Platforma łatwa i prosta w obsłudze. W cenie filmy oraz do pobrania pliki z ćwiczeniami.

2

GRUPOWO

Nauka Excela dla Ciebie i twoich współpracowników. Można wykupić dostęp do naszej platformy lub kupić filmy i wgrać na platformę firmową. Możliwość wybrania interesujących zagadnień. Cena uzależniona od formy oraz ilość filmów.

3

DLA SZKÓŁ

Platforma Love Teams przygotowana pod potrzeby szkół oraz nauczycieli w związku z edukacją zdalną. Na platformie dostępne filmy z obsługi programu Teams, Whiteboarda, Notesu Zajęć. Filmy w dogodnej wersji do szybkiego zapoznania się z daną funkcją programu.
SAMODZIELNA NAUKA

Szkolenie "wolno i spokojnie"

Pierwszy rodzaj - filmy, które w sposób wolny oraz bardzo szczegółowy omawiają zagadnienia wprowadzające Ciebie w środowisko pracy z najbardziej powszechnym i najbardziej pożądanym narzędziem pracy jaki jest Excel. W cenie otrzymasz swoje własne indywidualne konto użytkownika. Do każdego filmu dołączony jest do pobrania plik z ćwiczeniami, który pokazywany jest w danej lekcji a wszystko po to abyś mógł razem z trenerem ćwiczyć. Pamiętaj aby nauczyć się obsługi Excela nie wystarczy samo oglądanie filmów, Excela uczymy się przez samodzielne klikanie.

PRZYKŁAD FILMU (opis plus plik do pobrania)

Temat: Wprowadzanie kasowanie danych
Wprowadzanie, kasowanie danych czyli dowiadujemy się jak prawidłowo wprowadzać dane w Excelu, jakich błędów unikać, na co zwracać uwagę. Po wpisaniu danych w Excela, czasami trzeba je też usunąć. Uczymy się jak to zrobić szybko i skutecznie na różne sposoby w zależności co i jak chcemy usunąć – formaty, komórek, komentarze a może wszystko? Sprawdzimy, dlaczego BACKSPACE nie służy do kasowania danych ????.

kliknij i pobierz plik z ćwiczeniami

PRZYKŁAD FILMU (opis plus plik do pobrania)

Temat: Tabele -Automatyczne tworzenie tabel
Dla tych dla których każda minuta jest cenna ciekawym tematem będzie automatyczne tworzenie tabel. Profesjonalną tabelę pełną fantastycznych niespodzianek zrobisz w jedną sekundę! Nie martwisz się o kolorowanie, tabela robi to automatycznie przy dopisywaniu w niej nowych pozycji. Tabele automatyczne to doskonale rozwiązanie do wykorzystania w formułach, po prostu w formule zamiast zaznaczać tabelę używasz jej nazwy i co najważniejsze w przeciwieństwie do tabel tworzonych ręcznie tutaj zawsze jest widoczny nagłówek a co za tym idzie nie będziesz musiał się już więcej zastanawiać którą dane do której komórki wpisać.

kliknij i pobierz plik z ćwiczeniami

PRZYKŁAD FILMU (opis plus plik do pobrania)

Temat: Operacja na wielu arkuszach - grupowanie arkuszy
Masz czasami w Excelu sytuację, kiedy musisz w wielu arkuszach wykonywać te same czynności? Tworzyć tabele, formatować je, dokonywać tych samych obliczeń? Wykorzystując grupowanie arkuszy możesz działać jednocześnie na wielu arkuszach, tak jak byś użył do pracy kalki. Cokolwiek zrobisz w jednym arkuszu, wykonujesz we wszystkich zgrupowanych. Tutaj uczymy się grupowania arkuszy, wykorzystywania tego narzędzia w praktyce.

kliknij i pobierz plik z ćwiczeniami

SAMODZIELNA NAUKA

Multimedialna Encyklopedia Excela

Filmy krótkie, bardzo treściwe służące bardziej do szybkiego przypomnienia określonego zagadnienia Excela. Nie musisz oglądać 20 minut filmu aby się dowiedzieć na samym końcu jak działa dana funkcja. Filmy polecamy również jako dopełnienie do szkoleń z trenerem. Nie zawsze wszystko jesteś wstanie zapamiętać podczas szkolenia tym bardziej, że podczas szkolenia jest poruszanych wiele zagadnień a dzięki tym filmów w łatwy oraz przyjemny sposób będziesz uzupełniał swoją wiedzę nie tracąc czasu na szukanie informacji w Internecie.

PRZYKŁAD FILMU (opis plus plik do pobrania)

Temat: FORMATOWANIE WARUNKOWE - Reguły wyróżnienia komórek - MNIEJSZE NIŻ

PRZYKŁAD FILMU (opis plus plik do pobrania)

Temat: Formatowanie warunkowe - reguły wyróżnienia komórek - tekst zawierający.