***

BRAK OGRANICZEŃ

 

Dostęp do dokumentów, plików w każdym momencie i w każdym miejscu. MS Office 365 działa na komputerach, tabletach, komórkach w pełnej synchronizacji. MS Office 365 działa na każdym systemie operacyjnym Windows, Android oraz OS. Praca zdalna zawsze i wszędzie. Dzięki lokalnej synchronizacji dokumentów zapisanych w chmurze dostęp nawet bez internetu.

 

USŁUGI W OFERCIE WDROŻENIA

 

Pomoc w zakupie oraz wyborze odpowiedniej subskrypcji Offica 365. Powiązanie z domeną firmą w celu uruchomienia funkcjonalności Offica 365. Instalacja i konfiguracja oraz tworzenie kont dla użytkowników oraz przydział licencji. Dodatkowo opieka administracyjna w trakcie użytkowania pakietu. Szkolenia dla pracowników oraz administratorów Microsoft 365.

 

CENNIK MICROSOFT 365

 

Abonament roczny lub miesięczny. Abonament miesięczny z możliwością rezygnacji w każdym momencie. Jedna licencja to instalacja na 5 dowolnych urządzaniach. Ceny od 30 zł za użytkownika. Do wyboru trzy podstawowe licencje Microsfot Essential, Microsoft 365 standard oraz Microsoft 365 Premium. Najczęściej wybierana Microsoft 365 Premium - cena około 45 zł netto za licencję na miesiąc.

 

***

Najważniejsze składniki Office 365

Office 365 oferuje bardzo dużo narzędzi i funkcji wpierających pracę a ich użycie zaczyna się zaraz po włączeniu komputera, jak np. automatyczne synchronizowanie plików pomiędzy Twoim komputerem a plikami zespołu. Office 365 to nie tylko aplikacje klasyczne, jak Word, Excel, Outlook, ale to szereg innych aplikacji, które są niezwykle przydatne w pracy, jak Teams, Forms, Planner i inne. Dodatkowa funkcjonalności dostępna tylko w Office 365 udostępnianie dokumentów, jednoczesna praca kilku osób w tym samym czasie na jednym dokumencie, bezproblemowe przywracanie wcześniejszych wersji dokumentów.
Exchange, czyli Outlook dostępny wszędzie - biznesowy serwer pocztowy - dostęp do poczty, kalendarza i innych elementów dostępnych tylko Outlooku masz możliwy z każdego urządzenia. Jeżeli np. rozpoczniesz pisać maila lub wpis w kalendarzu w komórce, możesz go dokończyć na komputerze w biurze.
OneDrive For Business, czyli pliki i dokumenty w chmurze - samoczynne wykonywanie kopii plików, praca na plikach  w firmie oraz poza nią. Dostęp do aktualnej wersji dokumentów dla wszystkich, możliwość pracy w kilka osób w tym samym czasie. Dostęp do dokumentów bez Internetu.
Teams, czyli podstawowe narzędzie do pracy w grupie - aplikacja umożliwia organizowanie pracy zespołów, prowadzenie projektów, gromadzenie i udostępnianie plików. Microsoft Teams to również centrum komunikacji zarówno z wykorzystaniem czatu jaki i wideokonferencji, prowadzenie i zarządzania terminami, spotkaniami.

Wdrożenie MS Office 365

wersja kompleksowa
Wdrożenie kompleksowe pakietu MS Office 365 zawierające wszystkie konieczne etapy, począwszy od dobrania i zakupu subskrypcji, konfiguracji domeny internetowej na instalacji programów na przeniesieniu danych kończąc. Wdrożenie może być zakończone szkoleniem z obsługi narzędzi Office 365. Wersja kompleksowa między innymi zawiera:
  • Ujednolicenie wersji MS Office w całej firmie - Teams, Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Forms, Booking, OneNote oraz SharePoint.
  • Dostęp do najnowszej dostępnej wersji MS Office w tym dostęp do biura będąc poza nim
  • 1 TB w chmurze na twoje dane
  • OneDrive na komputerach i/lub urządzeniach przenośnych użytkowników - połączenie pulpitu komputera i dokumentów z OneDrive co zapewni dostęp do zapisanych tam plików z dowolnego miejsca
  • MS Teams na komputerach i/lub urządzeniach przenośnych użytkowników

PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI MICROSOFT 365 W TWOJEJ FIRMIE

 

Nie wiesz czy zdecydować się na wdrożenie Office 365 w swojej firmie? Zaproś nas do siebie na darmową prezentacje możliwości Microsoft 365. Pokażemy Tobie możliwości organizacji i jakości pracy biurowej jaką daje Office 365. Dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć odnośnie wdrożenia oraz oferowanych rozwiązań związanych z możliwościami jakie daje Office 365. Omówimy sposoby pracy grupowej, pracy w chmurze, poznasz najważniejsze programy Office 365 takie jak Outlook, Planner, Forms, Sharepoint, OneDrive, Teams, który jest rewolucyjny, w kwestii organizacji pracy.
Office 365  nowoczesny sposób pracy, bez względu na to czy działasz w biurze, jesteś w delegacji czy akurat pracujesz z domu, za pomocą dowolnego urządzenia takiego jak komputer, tablet lub komórka, w łatwy sposób możesz uczestniczyć w spotkaniach, udostępniać dokumenty, mieć dostęp do aktualnych wersji plików a nawet współpracować na tych plikach z innymi w czasie rzeczywistym.

***