DARMOWY TEST Z EXCELA
sprawdź swój poziom wiedzy z Excela!

 

Jeżeli nie wiesz, od którego poziomu Excela warto zacząć szkolenia, skorzystaj z darmowego testu z Excela. Pobierz test, wykonaj zadania i odeślij go do nas. Sprawdzimy i damy Tobie znać od którego poziomu warto rozpocząć naukę. Spróbuj!

 

TEST EXCEL

PAKIET BIUROWY MS OFFICE
od podstaw. TWÓJ START

 

Szkolenie z pakietu biurowego MS Office a w tym Excel, Word, PowerPoint oraz Outlook. Szkolenie od podstaw przygotowujące Ciebie kompleksowo do pracy biurowej. Poznasz oraz przećwiczysz najważniejsze zastosowanie programów biurowych.

 

PROGRAM

PODSTAWY KOMPUTERA
TWÓJ START

 

Szkolenie z podstaw obsługi komputera, dla każdego kto nigdy wcześniej nie miał potrzeby korzystania oraz pracowania na komputerze i będzie to jedno z pierwszych spotkań z komputerem. Program szkolenia zaczynamy od podstaw związanych z obsługą komputera czyli od włączenia komputera.

 

PROGRAM

Szkolenia z podstawowych programów MS Office

Szkolenia prowadzone w formie stacjonarnej oraz zdalnej. Podstawowe programy wykorzystywane w pracy biurowej Excel podstawowy, średni oraz zaawansowany, Word, PowerPoint, Sway.


MS EXCEL od A do Z
podstawy, średni, zaawansowany.

 

Szkolenie, które przygotuje Ciebie kompleksowo do pracy w Excelu. Przećwiczysz zagadnienia podstawowe, średnie, poznasz Tabele Przestawne oraz wybrane najważniejsze zagadnienia zaawansowane. Gwarancja bardzo dobrej znajomości Excela!

 

PROGRAM


MS EXCEL PODSTAWOWY
gwarancja swobodnej pracy biurowej!

 

Od podstaw do swobodnej pracy biurowej! Jeżeli nie znasz Excela lub miałeś długą przerwę albo pracujesz na Excelu ale wykorzystujesz go w sposób bardzo podstawy to właśnie to szkolenie jest dla Ciebie. Spokojne tempo szkolenia z dużą ilością ćwiczeń i samodzielnej pracy.

 

PROGRAM


MS EXCEL ŚREDNI
plus Tabele Przestawne.

 

Wzbogacone szkolenie o szybkie uzupełnienie najważniejszych zagadnień z programu podstawowego w celu wyrównania poziomów uczestników szkoleń oraz blok tematyczny związany z Tabelami Przestawnymi czyli wszystko co musisz o nich wiedzieć.

 

PROGRAM


MS EXCEL ZAAWANSOWANY
plus PowerPivot oraz Makra.

 

Usprawnisz oraz przyspieszysz swoją pracę w Excelu. Poznasz narzędzia do automatyzacji pracy, poznasz scenariusze oraz narzędzia do planowania. Dodatkowy bonus to PowerPivot czyli praca z dużą ilością danych. Możliwość pracy na własnych przykładach.

 

PROGRAM


MS EXCEL
Tabele Przestawne

 

Szkolenie z Tabel Przestawnych w bloku tematycznym. Czas trwania szkolenia to 4 godziny zegarowe. Tematyka szkolenia skupia się tylko na Tabelach Przestawnych od podstaw po zaawansowane zastosowanie. Wymagana podstawowa znajomość Excela.

 

PROGRAM


INDWIDULANIE MS EXCEL
kreator szkolenia indywidulanego

 

Szkolenie SAM na SAM z trenerem. Wybierasz zakres materiału szkolenia, czas oraz termin szkolenia. Szkolenia w formie zdalnej lub stacjonarnej u nas na miejscu lub w miejscu wskazanym przez Ciebie. Pobierz kreator szkolenia.

 

KREATOR EXCEL

***

MS WORD od A do Z - kompleksowe szkolenie.

 

Kompleksowe podejście do szkolenia z Worda. Na szkoleniu poznasz program od podstaw plus wybrane zagadnienia zaawansowane. Dowiesz się jak należy pracować w Wordzie aby w pełni zautomatyzować swoją pracę a tym samym skrócić czas pracy. Praktyczne wykorzystanie Worda czyli wszystko co potrzebne!

 

PROGRAM

MS POWERPOINT od A do Z - kompleksowe szkolenie.

 

Kompleksowe szkolenie z wybranych zagadnień PowerPointa. Na szkoleniu zobaczysz jak można wykorzytsać program PowerPoint oraz dowiesz się jak można go wykorzystywać nie tylko do tworzenia prezentacji. Slajdy, animacje, szablony, Excel, dźwięk, filmy oraz nagrywanie - wszystko w jednym szkoleniu.

 

PROGRAM

MS SWAY od A do Z - kompleksowe szkolenie.

 

PROGRAM

Praca zdalna - Office 365 oraz MS Teams

Poznaj możliwości jakie dają programy do pracy zdanej. Jak pracować wspólnie z zespołem w chmurze Microsoft plus wykorzystanie MS Teams do organizacji pracy a w tym planowanie zadań, praca na wspólnych plikach, komunikacja między zespołem. Szkolenia w trybie stacjonarnym w lokalizacji podanej przez Klienta lub zdalnie.

Praca zdalna
szkolenie Office 365 + Teams

 

PROGRAM

Office 365
wdrożenie

 

SZCZEGÓŁY

Office 365
doradztwo, audyt, sprzedaż

 

SZCZEGÓŁY

Szkolenia na zamówienie z programów MS Office oraz Office 365

Szkolenia na zamówienie dla grup zorganizowanych oraz w trybie indywidualnym. Terminy oraz programy szkoleń do indwidulanego ustalenia. Szkolenia w trybie stacjonarnym w lokalizacji podanej przez Klienta lub zdalnie.

MS EXCEL - Najpopularniejsze funkcje

 

Szkolenie na zamówienie. Funkcje i działania przeznaczone dla osób dokonujących ponadstandardowych działań w Excelu. Wybierz interesujące Ciebie zagadnienia. Pracuj na własnych plikach i danych. Skorzystaj z kreatora szkoleń i ucz się tylko funkcji, które wykorzystasz w swojej pracy. Pracuj na własnych plikach i danych.

 

PROGRAM

MS Excel - Automatyzacja pracy

 

Szkolenie na zamówienie. Automatyczne formularze w Excelu. Tworzenie automatycznych katalogów w Excelu z przypisaniem zdjęcia do danego produktu. Makra automatyczne tworzenie. Automatyczne przetwarzanie wszystkich plików z jednego katalogu - proste użycie zapytań i połączeń za pomocą Power Query oraz korespondencja seryjna w Excelu. Pracuj na własnych plikach i danych.

 

PROGRAM

MS Excel - Zaawansowane zastosowanie

 

Szkolenie na zamówienie. Zaawansowane użycie funkcji tekstowych, funkcji analiz warunkowych (np. tworzeni kilku scenariuszy uwzględniających w obliczeniach wiele zdefiniowanych zmiennych. Importowanie dane z innych systemów z użyciem plików tekstowych (CSV, TXT)Pracuj na własnych plikach i danych.

 

PROGRAM

Power BI

 

Power BI to zaawansowane narzędzie do obrazowania danych, czyli tworzenia profesjonalnych dashboardów. Power BI to coś więcej niż zwykłe wykresy, to narzędzie do analizy biznesowej w firmie. Wymagana podstawowa znajomość Excela, wykresów oraz tabel przestawnych.

 

Power Pivot

 

Szkolenie dla osób które dokonują analizy danych, w szczególności jeżeli analiza jest dokonywana w oparciu o wiele źródeł (tabel) w Excelu. Wymagana podstawowa znajomość Excela oraz tabel przestawnych. Pracuj na własnych plikach oraz danych.

 

Power Query

 

Power Query to program którego zadaniem jest łącznie informacji z wielu źródeł (np. Excel, pliki tekstowe, pliki PDF, XML, internet Facebook, bazy danych), przekształcanie ich czyli przygotowanie do analizy. Wymagana podstawowa znajomość Excela oraz tabel przestawnych.

 

VBA

 

Szkolenie na zamówienie. Szkolenie na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym rozbitym ma 6 bloków tematycznych każdy po 4 godziny szkolenia. Można wybrać interesujący Ciebie blok tematyczny, całe szkolenie lub tylko wybrane i przydatne zagadnienia, które wykorzystasz w pracy. Pracuj na własnych plikach i własnych przykładach.

 

Access

 

Szkolenie na zamówienie. Szkolenie na poziomie podstawowym, średnim oraz zaawansowanym. Skorzystaj z pomocy kreatora szkoleń indywidualnych. Można wybrać interesujący Ciebie blok tematyczny, całe szkolenie lub tylko wybrane i przydatne zagadnienia, które wykorzystasz w pracy. Pracuj na własnych plikach i własnych przykładach.

 

SQL

 

Szkolenie na poziomie podstawowym, średnim oraz zaawansowanym. Skorzystaj z pomocy kreatora szkoleń indywidualnych. Można wybrać interesujący Ciebie blok tematyczny, całe szkolenie lub tylko wybrane i przydatne zagadnienia, które wykorzystasz w pracy. Pracuj na własnych plikach i własnych przykładach.

 

***