SZKOLENIA KOMPUTEROWE MS OFFICE - szkolenia stacjonarne.

Od piętnastu lat działamy w branży IT a od ponad pięciu zajmujemy się szkoleniami dla grup otwartych i zamkniętych. Przeszkoliliśmy ponad 7000 osób oraz zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy szkolenia w ponad 100 firmach zarówno małych jaki i dużych korporacjach z którymi współpracujemy stale. 
Naszą specjalnością są szkolenia z obsługi najpopularniejszego w codziennej pracy biurowej pakietu biurowego - MS Office a szczególności Excela. Wszystkie nasze programy szkoleniowe klasycznych programów office, można wykorzystać w wersjach MS Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019, 365. 
W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów oferujemy sprzedaż, wdrażanie i szkolenia z obsługi Office365 w szczególności obsługę narzędzi pracy grupowej takich jak One Drive, Sharepoint oraz Teams.  
Większość naszych szkoleń przygotowaliśmy w dwóch wersjach – standardowej i Premium. Wersja podstawowa jest to podstawowa ilość wiedzy jaką należy przyswoić z danego zagadnienia. Program przeznaczony głównie dla osób szukających szybkiej nauki i/lub przypomnienia sobie wiedzy objętej szkoleniem. Wersja Premium to rozszerzona o dodatkowe godziny nauki i większą ilość ćwiczeń wersja podstawowa, dzięki czemu nauczanie jest bardziej intensywne. 
Dla naszych kursantów przygotowaliśmy również wsparcie po zakończeniu szkolenia - darmowy dostęp do platformy szkoleniowej Love Excel. Platforma zawiera opisy i filmy instruktażowe z tematów omawianych na naszych szkoleniach. Uzupełnieniem wsparcia jest nasza grupa na Facebooku Love Excel – zrób to sam, gdzie zamieszczamy ćwiczenia głównie z Excela jak i innych programów Office. Prowadzimy też dyskusje. 
Zanim podejmiesz decyzję o tym jaki poziom szkolenia z Excela będzie dla Ciebie odpowiedni, zachęcamy do pobrania i rozwiązania testu. Po rozwiązaniu prześlij go do nas a my go sprawdzimy i pomożemy wybrać optymalny poziom szkolenia. Test możesz pobrać tutaj 
Co jest zawarte w cenie szkolenia:
  • pakiety ćwiczeń, które otrzymasz od nas do domu po szkoleniu w celu samodzielnego ćwiczenia  Excela
  • dostęp do platformy online, na której znajdziesz filmy oraz materiały z zagadnień z Excela poruszanych na szkoleniu
  • trzy godziny konsultacji z Coachem Kariery z którym umówisz swoje poszukiwania pracy, wybór oraz analiza Twojej drogi zawodowej oraz analiza CV
  • konsultacje z trenerem MS Office po szkoleniu
  • praca przy własnym stanowisku komputerowym z MS Office 2013, 2016, 2019 oraz Office 365
  • Certyfikat ukończenia szkolenia - jednostka szkoleniowa 2.30/00013/2018
  • szkolenie w formie warsztatowej - uczymy się poprzez wykonywanie dużej ilości ćwiczeń
  • kawa, herbata oraz drobny poczęstunek