SZKOLENIA STACJONARNE Z PROGRAMÓW MS OFFICE

 

ZACZNIJMY OD RZECZY NAJWAŻNIEJSZYCH CZYLI CO WPISUJE SIĘ W CENĘ SZKOLEŃ STACJONARNYCH?

 

  1. Pakiety ćwiczeń, które otrzymasz od nas na własność w celu samodzielnego przećwiczenia znajomości Excela;
  2. Dostęp do platformy online, na której znajdziesz filmy oraz materiały z zagadnień Excela poruszanych na szkoleniu;
  3. Konsultacje z trenerem MS Office po szkoleniu;
  4. Praca z MS Office 2013, 2016, 2019 lub Office 365 przy własnym stanowisku komputerowym;
  5. Certyfikat ukończenia szkolenia – jednostka szkoleniowa 2.30/00013/2018
  6. Szkolenie w formie warsztatowej - uczymy poprzez wykonywanie dużej ilości ćwiczeń;

 

 

Od 15 lat działamy w branży IT, od 5 zajmujemy się szkoleniami dla grup otwartych i zamkniętych. Przeszkoliliśmy ponad 7000 osób oraz zorganizowaliśmy, a następnie przeprowadziliśmy kursy w ponad 100 firmach –  małych jaki i dużych, z którymi stale współpracujemy.
Naszą specjalnością są szkolenia z obsługi najpopularniejszego w pracy biurowej pakietu – MS Office – w szczególności Excela. Wszystkie nasze oferty szkoleniowe związane z Office, można wykorzystać w wersjach MS Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019, 365. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów oferujemy także sprzedaż, wdrażanie i szkolenia Office 365 – w tym kursy z obsługi narzędzi pracy grupowej, takich jak One Drive, Sharepoint oraz Teams.
Naszym kursantom zapewniamy także bezpłatne wsparcie platformy Love Excel, gdzie znajdują się opisy i filmy instruktażowe, dotyczące zagadnień omawianych podczas szkolenia.
Zanim wybierzesz jedną z dwóch wersji  szkolenia z Excela, zachęcamy do pobrania i rozwiązania naszego testu. Po przesłaniu go do nas sprawdzimy, a następnie pomożemy ustalić optymalny dla Ciebie poziom.