WDROŻENIE MS TEAMS W SZKOLE

 

Wdrożenie kompleksowe pakietu MS Office 365 zawierające wszystkie konieczne etapy, dobranie subskrypcji, konfiguracji domeny internetowej. Założenie kont dla uczniów oraz nauczycieli. Pomoc przy pierwszym uruchomieniu.

 

ZAMÓW KONTAKT

SZKOLENIA MS TEAMS DLA SZKÓŁ

 

Szkolenia dla szkół z programów MS Office oraz Office 365. Szkolenia w formie stacjonarnej na miejscu w szkole oraz w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy MS Teams. Wycena, termin oraz program szkolenia do indywidulanego ustalenia.

 

ZAMÓW KONTAKT

PLATFORMA LOVE TEAMS

 

Platforma elearningowa dla całej szkoły lub indywidulany dostęp. Idealna forma utrwalania zdobytej wiedzy na szkoleniu lub wykorzystanie jako szybkich instrukcji korzystania z MS Teams. Możliwość zamówienia platformy dla szkoły na wyłączność.

 

ZOBACZ PLATFORMĘ

WDROŻENIE MS TEAMS DLA SZKÓŁ

szczegóły wdrożenia - wyceny
Wycena wdrożenia MS Teams uzależniona jest od wielkości szkoły (ilości uczniów, klas oraz nauczycieli). Wdrożenie odbywa się po podpisaniu umowy na wykonanie usługi oraz podpisanie RODO w związku przekazaniem danych uczniów oraz nauczycieli w celu założenia oraz skonfigurowania kont w MS Teams. Dane potrzebne do wdrożenia to imię oraz nazwisko uczniów oraz nauczycieli.
Przeprowadzamy szkołę przez proces weryfikacji przez firmę Microsoft placówki w celu przyznania darmowej licencji Office 365 dla edukacji. W tym celu niezbędne jest posiadanie przez szkołę domeny czyli adresu internetowego szkoły. Jeżeli szkoła nie posiada własnej domeny można zweryfikować szkołę na podstawie dokumentów założycielski lub dzięki wykupieniu domeny dla szkoły. Po weryfikacji szkoły przechodzimy do konfiguracji MS Teams i założenia kont nauczycielski oraz uczniowski. Następnie przekazujemy dane szkole oraz pomagamy przy pierwszym uruchomieniu platformy.

 

ZAMÓW KONTAKT

***

SZKOLENIA STACJONARNE 

 

Szkolenia w formie stacjonarnej na miejscu w Państwa szkole. Szkolenia prowadzimy na terenie całej Polski. Terminy oraz godziny szkoleń dostosowane do indywidualnych potrzeb szkoły. Szkolenia z programów Office 365.

 

PROGRAM SZKOLEŃ

SZKOLENIA ZDALNE

 

Szkolenie można zorganizować również w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy MS Teams. Szkolenie na żywo z trenerem tzn. widzimy się i słyszymy, każdy może zdawać pytania. Terminy oraz godziny szkolenia do indywidulanego ustalenia.

 

PROGRAM SZKOLEŃ

PLATFORMA ELEARNINGOWA 

 

Jako uzupełnienie szkolenia oferujemy w atrakcyjnej cenie dostęp do platformy Love Teams dla całej szkoły. Dostęp do platformy można wykupić dla całej szkoły lub indywidulanie. Abonament na rok. Płatność w ratach lub w całości.

 

ZOBACZ PLATFORMĘ

SZKOLENIA DLA SZKÓŁ OFFICE 365

szczegóły oraz wycena
Wycena szkolenia uzależniona jest od wielkości grupy oraz ilości godzin szkoleniowych. Czas szkolenia zależy od zagadnień, które mają zostać umówione oraz przećwiczone na szkoleniu. Szkolenie dobrze jest podzielić na kilka spotkań w blokach po 2,5 godziny zegarowe (jeden dzień). Szkolenie można oczywiście zrealizować jako jednodniowe spotkanie w pełnym zakresie godzin.
Szkolenia z aplikacji Teams. Na szkoleniu dowiesz się co to jest Teams poznasz jego możliwości oraz sprawdzisz w sposób praktyczny jak się na nim pracuje. Stworzysz swój zespół klasowy, zobaczysz jak wykorzystać kalendarz jako plan lekcji oraz poznasz narzędzia do prowadzenia zdalnej lekcji. Działamy jako jednostka szkoleniowa - Centrum Kursów Komputerowych: 2.30/00013/2018.
PROGRAM SZKOLEŃ

TEAMS POCZĄTEK PRACY

I BLOK TEMATYCZNY
***
Instalacja programu, logowanie i wylogowanie z programu, zmiana konta, przygotowania Teams do pracy z klasą, konfiguracji programu do własnych ustawień, zmiany uprawnień uczniów w programie i zespołach klasowych, używania narzędzi do komunikacji z innymi, jak również blokowanie czatów dla uczniów.

TEAMS TESTY

IV BLOK TEMATYCZNY
***
Ta część prezentuje jak w Teams przygotować dla uczniów testy za pomocą programu Forms, czyli samo oceniających się zadań na podstawie udzielonych przez uczniów odpowiedzi. Znajdziesz tu filmy opisujące sposób ich tworzenia, oceny i analizy wyników oraz jak w prawidłowy sposób udostępniać wyniki testów.

TEAMS POCZĄTEK PRACY

II BLOK TEMATYCZNY
***
Planowanie i przeprowadzanie lekcji on-line, jak zaplanować lekcję, jak zaprosić klasę lub osoby spoza klasy na lekcję, jak uniemożliwić uczniom: wyciszanie innych, włączania nagrywania lekcji, rozpoczynania lekcji bez nauczyciela, wyrzucanie innych z lekcji. Sprawdzanie obecność oraz zmiana ustawienia lekcji on-line. Udostępnianie materiałów oraz pulpitu nauczyciela oraz uczniów.

TEAMS NOTES ZAJĘĆ

V BLOK TEMATYCZNY
***
OneNote jako elektroniczny zeszyt w klasie. Ta część zwiera wszystkie informacje dotyczące tworzenia i użytkowania notesu zajęć - różnych sposobów wstawiania materiałów, załączników i rozsyłania ich uczniom i pomiędzy klasami. Tu dowiesz się też jak zmieniać ustawienia zeszytu zajęć, jak drukować jego zawartość i otwierać bez Teams.

TEAMS ZADANIA 

III BLOK TEMATYCZNY
***
Tworzenie zadań, dodawanie  załączników, praca uczniów w załącznikach, określanie parametrów zadań, terminów, automatyczne rozsyłanie, ustalenie czasu na wykonanie zadania. Historia zadań, jak je oceniać i jak użyć dodatkowych narzędzi pomagających w sprawdzaniu zadań.

TEAMS WHITEBOARD

VI BLOK TEMATYCZNY
***
Użytkowanie tablicy elektronicznej zarówno w wydaniu podstawowym zawartym w Teams, jak i w wersji rozszerzonej - dodatkowego programu. Omawia zawarte w programie narzędzia i sposoby ich użycia podczas prowadzenia zajęć.

***

PLATFORMA ELEARNINGOWA LOVE TEAMS

szczegóły
Platforma elearningowa jako idealne uzupełnienie po szkoleniu dla kadry nauczycielskiej jako wspomaganie zdobytej wiedzy na szkoleniu. Platforma zawiera pełen materiał szkoleniowy dotyczący pracy w Teams.

Filmy microlearningowe mają długość maksymalnie 3 minut. Krótka forma instruktażu uchodzi za najskuteczniejszą wśród technik dążących do przyswajania wiedzy przez osoby dorosłe, ponieważ nie tylko nie pochłania wiele czasu, ale przede wszystkim można ją od razu zastosować w praktyce. Wybiórcza konstrukcja micro learningu sprawdza się jako narzędzie wspomagające pracowników, którym stwarza łatwo dostępną sposobność do odnalezienia aktualnie pożądanych rozwiązań.

ZOBACZ PLATFORMĘ

DOSTĘP INDYWIDULANY

 

Dostęp do platformy można wykupić indywidulanie. Uczestnik otrzymuje swoje indywidulane konto wraz z panelem w którym znajdzie wykupione lekcje. Abonament roczny. Cena dostępu do całość filmów czyli VI bloków. Istnieje również możliwość wykupienia dostępu do wybranych bloków tematycznych. Wystawiamy FV lub paragon.
Cena 150 zł brutto na rok.

 

KONTAKT

DOSTĘP DLA CAŁEJ SZKOŁY

 

Dostęp do platformy dla całej szkoły i wszystkich nauczycieli. Każdy nauczyciel otrzyma swoje własne indywidulane konto do platformy oraz dostęp do wszystkich filmów. Abonament na rok. Cena uzależniona jest od ilości nauczycieli. Dla szkół dla których mieliśmy przyjemność organizować szkolenia rabaty.
Dostęp dla całej szkoły na rok - od 1500 zł

 

KONTAKT

SPERSONALIZOWANA PLATFORMA

 

Platforma na wyłączność dla szkoły.  Narzędzie służące do umieszczania  szkoleń elearningowych dla nauczycieli lub również może posłużyć jako platforma elearningowa dla uczniów. Wycena indywidulana. Platforma w kolorystyce oraz szacie graficznej szkoły oraz pod domena szkolna np. www.online.nazwaszkoly.pl

Przygotowanie platformy od 2500 zł netto.

 

KONTAKT

***