ROBIĆ CZY NIE ROBIĆ, O TO JEST PYTANIE

Twoje korzyści ze zrobienia testu!

1

WYBÓR
SZKOLENIA

Czy jednak dogodniej byłoby skorzystać ze szkolenia Excel Kompleksowy, gdzie oszczędzając czas i pieniądze, utrwalisz wiedzę z poziomu podstawowego, poszerzysz ją o poziom średni i otrzymasz wiedzę z Tabele Przestawnych?

2

INTENSYWNOŚĆ
NAUKI

Poprzez rozwiązanie testu dowiesz się również jak długo i efektywnie jesteś w stanie przyswajać wiedzę: czy dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie krótki lecz intensywny kurs, czy lepsze byłoby skorzystanie ze szkoleń – powoli i stopniowo.

3

POBIERZ
TEST

Pamiętaj, celem testu jest zweryfikowanie Twojej wiedzy, nie jej ocenianie. Wypełnienie testu oraz sprawdzenie go jest darmowe i nie zobowiązuje do skorzystania z oferty naszych szkoleń.

 

POBIERZ TEST

INSTRUKCJA

Co znajdziesz w teście?

 

Z czego składa się test:

Test składa się z 28 zadań przekrojowych – od zagadnień podstawowych do zaawansowanych. Z arkusza z pytaniami pomocniczym oraz z arkusza z punktacją.
Rozwiązany test jest sprawdzany oraz oceniany przez naszych trenerów w możliwie jak najkrótszym czasie – co związane jest z obłożeniem pracy.

 

Jak podejść do wykonywania testu z Excela aby jego wynik był jak najbardziej właściwy.

Celem testu jest zweryfikowanie twojej wiedzy, nie jej ocenianie. Weryfikacja pozwoli nam na optymalne dopasowanie poziomu szkolenia do twojej wiedzy. Aby test był miarodajny przejdź do zadania i wykonaj zawarte w nim polecenia. Zadania należy wykonać bez dłuższego zastanowienia i wysiłku, jeżeli rozwiązanie sprawia ci trudność, nie szukaj odpowiedzi gdzie indziej, np. w Internecie, po prostu pomiń to zadanie i przejdź do następnego a brakującą wiedzę poznasz i uzupełnisz na szkoleniu. Jest to ważne, ponieważ “siłowe” rozwiązanie testu może skutkować przypisaniem cię do grupy o wyższym niż zalecany poziom, wpłynie to na twój komfort szkolenia oraz poczucie straconego czasu oraz pieniędzy.

 

Jaki jest następny krok po wykonaniu testu?

Po zakończeniu rozwiązywania testu wyślij go do nas na adres karolina@grupamyit.pl , sprawdzimy i odeślemy do Ciebie z wynikiem oraz proponowanym poziomem szkolenia Excela.

 

Czym się kierujemy oceniając test?

Oceniane są dwie rzeczy: wynik testu oraz metoda którą zostało wykonane zadanie, np. jeżeli w komórce w której powinna pojawić się formuła sumy, zamiast niej będzie wpisany wynik, takie zdanie nie będzie zaliczone. Ważna jest sama metoda, którą uzyskaliśmy wynik. Excel jest programem, który mam nam skrócić czas poświęcony na wykonywanie zadania oraz zautomatyzować i uprościć naszą pracę – dlatego tak ważna jest sposób w  który uzyskamy wynik. Dodatkowo przy propozycji najbardziej odpowiedniego szkolenia bierzemy pod uwagę twoje odpowiedzi z arkusza “Pytania dodatkowe”.

 

Pytania do testu:

Jeżeli masz pytania albo wątpliwości odnośnie rozwiązania testu zadzwoń do nas lub napisz maila.

 

Poziomy zadań zostały oznaczone kolorami:

  • podstawowy: zielony
  • średni: żółty
  • zaawansowany: czerwony
ZAPISY

Rezerwacja miejsca