DARMOWE SZKOLENIA - z programów MS Office

Zapraszamy do udziału w naszych darmowych szkoleniach, które organizujemy dla Was przy współpracy z Poznań Biznes partner oraz przy współpracy z Fundacją wspierającą rozwój zawodowy Anioły Edukacji.
Przygotowaliśmy szkolenia, które odbywają się w sposób cykliczny w zależności od programu szkolenia. Szkolenia prowadzone są w formule on-line z wykorzystaniem programu Teams do którego każda chętna osoba otrzymuje link przed szkoleniem. Szkolenia składają się z cyklu spotkań gdzie każde spotkanie to osoba partia materiału. Można uczestniczyć we wszystkich spotkaniach lub w wybranych tylko przez siebie interesujących zagadnieniach.
Szkolenie "Cykl spotkań z Excelem" oraz "Cykl spotkań z Wordem" - odbywa się raz w roku - na szkolenie zapraszamy wszystkich naszych kursantów oraz wszystkie Firmy w których mieliśmy przyjemność prowadzić szkolenia jak i również wszystkie osoby, które nie są jeszcze naszymi klientami. Zapisy na szkolenie zbieramy cały rok. Szkolenia organizowane są w poniedziałki oraz czwartki od 18:00 do 20:00. Szczegóły odnośnie terminów szkolenia znajdziesz na stronie danego szkolenia.
Szkolenie Tabele Przestawne - odbywa się dwa razy w roku w trybie zdalnym. Zapisy na szkolenie zbieramy cały rok. Szkolenia organizowane są w poniedziałki oraz czwartki od 18:00 do 20:00. Szczegóły odnośnie terminów szkolenia znajdziesz na stronie danego szkolenia.

 

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU W SZKOLENIU:
  • Możliwość uczestnictwa w całość szkolenia lub wybranych dniach szkolenia.
  • Zapisy są przyjmowane podczas całego cyklu szkolenia, także po rozpoczęciu – także nie musisz być od początku na szkoleniu aby móc do niego dołączyć.
  • Na szkolenie wystarczy jednorazowe zapisanie.
  • Przed każdym szkoleniem uczestnicy będą otrzymywać mailowe przypomnienie o nim wraz z materiałami szkoleniowymi omawianymi na danym spotkaniu i linkiem do wydarzenia.
  • Szkolenia nie są nagrywane – także w celu poznania zagadnienia trzeba być obecnym na szkoleniu.

 

ZASADY PODCZAS SPOTKANIA:
W związku z tym, że w szkolenia bierze udział duża ilość osób, co nas bardzo cieszy. W pierwszym cyklu szkoleń z Excela jednocześnie wzięło w nim udział ponad 900 osób a w szkoleniu z Worda 350 osób. Wypracowaliśmy kila zasad, dzięki którym szkolenia będzie skuteczne i zapewni komfort uczestnictwa:
  • Zadawanie pytań podczas szkolenia - szkolenie z Excela prowadzone jest przez dwóch trenerów pierwszy trener pokazuje oraz tłumaczy zagadnienia na ekranie a drugi odpisuje na pytania na czacie. Mikrofony podczas zajęć są wyłączone. Wszystkie dodatkowe pytania lub prośby o ponowne pokazanie zagadania zostawimy na koniec szkolenia.
  • Jeżeli chciałbyś wykonywać ćwiczenia razem z nami, możesz oglądać szkolenie na telefonie a ćwiczenia wykonywać na komputerze lub jeżeli masz taką możliwość pracy na dwóch komputerach lub dwóch monitorach.
  • Jeżeli masz pytania do trenera do wcześniejszych zajęć, zapraszamy przed każdym spotkaniem o 17:45 na 15 minut na pytania do trenera.
  • Problemy techniczne oraz organizacyjne proszę zgłaszać do Karoliny Zajdel mail: karolina@szkolenia-ic.pl tel. 570-999-675