Home >>Zapisy na kurs

Zapisy na kursy.

W celu rezerwacji miejsca na szkolenie podaj nam swoje dane pełne imię nazwisko (będzie nam potrzebne do zaświadczenia), adres mailowy oraz telefon. Na podstawie tych danych rezerwujemy dla Ciebie miejsce na wybrane przez Ciebie szkolenie. W celu rezerwacji nie jest wymagana, żadna wpłata. Otrzymasz od Nas maila z potwierdzeniem rezerwacji. Warunkiem utrzymania rezerwacji jest wysłanie na maila z potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. W przypadku brak pisemnego potwierdzenie możemy rezerwację zwolnić.
Rezerwacji możesz dokonać na trzy sposoby:
1 SPOSÓB - zadzwoń do nas osoba kontaktowa to Karolina Zajdel tel. +48 570 999 675
2 SPOSÓB - napisz do nas maila: zapisy@szkolenia-ic.pl
3 SPOSÓB - wypełni formularz zamieszczony obok
Jeżeli natomiast nie wiesz który kurs byłby dla Ciebie odpowiedni to zadzwoń do Nas, pomożemy Tobie wybrać odpowiednie szkolenie.
PŁATNOŚĆ ZA SZKOLENIE
Płatność za kurs przyjmowana jest dopiero po potwierdzeniu przez nas uruchomienia szkolenia. Płatność można zrealizować przelewem albo gotówką pierwszego dnia na zajęciach. Wystawiamy paragon lub FV VAT na firmę.
REZYGNACJA ZE SZKOLENIA
Zrezygnować ze szkolenia możesz w każdym momencie i nie jest związane to z żadnymi opłatami. Dlatego biorąc pod uwagę nasze małe grupy już od 4 osób, bardzo prosimy o rozważne zapisy.

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon kontaktowy*

kurs w tygodniukurs w weekend

Data rozpoczęcia kursu

Dodatkowe informacje/ pytania

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kursów Komputerowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na podstawie Polityki Prywatności, w celach dostarczania informacji handlowych. ”