SZKOŁA EXCELA

 

Szkoła Excela GWARANTUJE WAM zdobycie kompleksowych umiejętności posługiwania się Excelem, czyli najczęściej wykorzystywanym programem biurowym na świecie. Przekażemy WAM wiedzę dzięki której zdobędziecie wymarzoną pracę oraz zostaniecie docenieni przez pracodawcę.
Nauka w Szkole Excela, to nie tylko zapoznanie się z teorią Excela, to przede wszystkim bardzo intensywna praca oparta na wykonywaniu dużej ilość ćwiczeń:
  • Przez pierwsze trzy dni poznasz podstawowe właściwości i możliwości Excela, dowiesz się jak prawidłowo z nim pracować, przećwiczysz najczęściej wykorzystywane funkcje Excela w pracy.
  • W następnych trzech dniach zapoznasz się z zagadnieniami bardziej zaawansowanym które usprawnią twoją pracę w Excelu i pozwolą na wykonanie zaawansowanych obliczeń.
  • Natomiast ostatnie dwa dni poświęcone zostaną w zależność od rodzaju szkolenia na zgłębienie tematu Tabel Przestawnych – najlepszego narzędzia do analizy danych oraz sprawdzimy też Makra – czym są i co potrafią lub w wersji drugiej z rozszerzonym Office - poznasz zagadnienia dotyczące Worda, PowerPoint oraz Outlooka.
Zajęcia w szkole Excela trwają cały miesiąc i odbywają się dwa razy w tygodniu po 5 godzin w dwóch trybach od rana od 9:00 do 14:00 lub popołudniu od 16:30 do 21:00. Łącznie 53 godziny nauki Excela oraz programów najczęściej wykorzystywanych w pracy.