Home >> MS Excel >> MS Kursy Indywidualne

Szkolenie Indywidualne z wybranego programu z pakietu MS Office.

cena kursu

Cena:

800 zł

Czas:

10 godzin dydaktycznych

Ilość osób w grupie:

max 1 osoba

głośniki

Zadzwoń do Nas:

Karolina tel. 570 999 675

Informacje dotyczące kursów Indywidualnych

W cenie kursu otrzymasz:

Zajęcia Indywidualne z programów MS Office 2016 według potrzeby osoby zainteresowanej. Program dostosowany do potrzeb, praca na naszych plikach oraz możliwość pracy na plikach osoby zainteresowanej. Wspólnie razem przerobimy i usprawnimy Twoje tabelki w Excelu - razem przygotujemy Twojego Excela do pracy - tak abyś nie tracił już więc czasu i żeby Excel pracował dla Ciebie!
Czas trwania zajęć oraz koszt jest ustalany po wcześniejszym kontakcie i umówieniu dokładnie tematyki jaka ma zostać poruszona na zajęciach oraz czas jaki osoba zainteresowana chciałaby poświęcić na naukę.
Zgłoszenia na kurs indywidualny przyjmowane są telefonicznie jak i mailowo. Pisząc do nas proszę podać informację jaki konkretny program miałby być poruszony na kursie oraz podać proponowane terminy i jak pilny jest kurs. Skontaktujemy się z tobą jeszcze w tym samym dniu. Ustalimy możliwość realizacji kursu w określonych terminach oraz godzinach.
W standardowy pakiecie oferujemy maksymalną liczbę godzin do wykorzystania i jest to 10 godzin dydaktycznych rozłożone na dwa dni, które należy wykorzystać w przeciągu miesiąca liczone od momentu pierwszego dnia kursu. Możliwość konsultacji w mniejszej ilość godzin.
zaświadczenie

Zaświadczenie ukończenia

szkolenia dla uczestników

Rabat 10% za kontynuacje

Pomoc trenera po kursie

Własne stanowisko

komputerowe

Kawa, ciastko, herbata

Uśmiech prowadzącego

opinie o kursach