Home >> MS Excel >> MS Excel Poziom średniozaawansowany

EXCEL ŚREDNI - TRYB ROZSZERZONY

 

Dla kogo Excel Średni Rozszerzony - pakiet z ćwiczeniami? 
W trybie rozszerzonym pierwszego dnia szkolenia jest szybka powtórka najważniejszych zagadnień z poziomu podstawowego oraz przeznaczamy większą ilość godzin na Tabele Przestawne. Gwarantujemy bardzo dużą ilość godzin i ćwiczeń, bez stresu i zbędnego pośpiechu.

 

Czas:

30 godzin zajęć 

Ilość osób w grupie:

od 4 do max 8 osób

Cena:

400 zł 350 zł 

 

Czego dowiesz się na kursie? 
Powtórzymy wybrane i najważniejsze zagadnienia z programu Excela Podstawowego. Przećwiczymy najbardziej popularne i najczęściej wymagane funkcje Excela przez Pracodawców. Będziemy tworzyć własne niestandardowe listy, dowiesz się jak zabezpieczać Excela i jego dane oraz zapoznamy się z Tabelami Przestawnymi i jeszcze parę innych ciekawych zagadnień. Z nami to wszystko przestanie być dla ciebie zagadką! Wiele godzin i cała masa praktycznych przykładów oraz ćwiczeń – oto fenomen naszego kursu!

 

ZOBACZ PROGRAM

EXCEL ŚREDNI TRYB INTENSYWNY

 

Dla kogo Excel Średni Intensywny?
Skierowany do osób, które chcą szybko zapoznać się z bardziej zaawansowanymi zagadnieniami Excela, bądź przypomnieć sobie znane już funkcje programu ale nie mają zbyt wystarczająco dużo czasu a potrzebują w szybki i sprawny sposób zapoznać się z określonymi funkcjami MS Excela.

 

Czas:

20 godzin zajęć 

Ilość osób w grupie:

od 4 do max 8 osób

Cena:

350 zł 300 zł  

 

Czego dowiesz się na kursie? 
Gwarantujemy szybkie i efektywne szkolenie z Excel na poziomie średnim bez powtórki zagadnień podstawowych. Przebrniemy przez wybrane i popularne funkcje Excela, dowiesz się jak zabezpieczać Excela i jego dane hasłem oraz zapoznamy się z Tabelami Przestawnymi i omówimy bardziej zaawansowane wykresy. Z nami to wszystko przestanie być dla ciebie zagadką! Usystematyzujesz swoją wiedzę, poznasz ciekawe rozwiązania oraz ułatwisz swoją codzienną pracę. Kliknij i zapoznaj się ze szczegółowym programem szkolenia.

 

ZOBACZ PROGRAM

Opinie Naszych Kursantów