Kursy MS Excel - Szkolenia w grupach od 4 do max 8 osób - ceny od 250 zł brutto.

Program MS Excel to jeden z najpopularniejszych programów pakietu MS Office. Szczególnie lubiany, zarówno przez pracowników, jak i pracodawców. Posiada największą liczbę użytkowników. Znajduje swoje zastosowanie niemal we wszystkich branżach. Znajomość Excela ułatwi pracę oraz znacznie podniesie twoje kwalifikacje zawodowe.

Proponujemy Tobie:

  • Poziom Podstawowy: dla początkujących użytkowników oraz jeśli znasz Excela tylko w stopniu podstawowym.
  • Poziom Średniozaawansowany: przeznaczony jest dla osób, które już wykorzystują program w codziennej pracy.
  • Poziom Zaawansowany: przeznaczony jest dla osób dla których Excel jest głównym narzędzie pracy analitycznej oraz raportowej.
  • Tabele Przestawne: szybkie i proste narzędzie do raportów oraz analiz danych, szkolenie dla wszystkich bez względu na poziom Excela.
  • Szkolenie dla Mam: nie masz co zrobić dzieckiem? Zapraszamy na szkolenia na których zapewniamy opiekę dla Twojego dziecka.

Do wyboru masz dwa TRYBY:

  • Tryb Rozszerzony z Ćwiczeniami: tutaj mamy bardzo dużą ilość godzin oraz ćwiczeń co gwarantuje nam skuteczną oraz spokojną naukę MS Excela.
  • Tryb Intensywny: Tryb ten polecamy do szybkiego oraz bardzo intensywnego opanowania oraz przypomnienia i utrwalenia materiału. 

 

NOWOŚĆ: MS Excel 2016 w Jeden Dzień. Jeśli nie dysponujesz taką ilością czasu, aby uczestniczyć w pełnym kursie Ms Excel, to proponujemy kursy wyłącznie z określonych bloków tematycznych. Ucz się tego, co akurat potrzebujesz, a następnie sukcesywnie poszerzaj swoją wiedzę o nowe zagadnienia!
 

Nie wiesz jaki kurs wybrać?

Pobierz ćwiczenia - pomogą Tobie określić Twój poziom wiedzy.

poziom-wiedzy