SZKOLENIA MS EXCEL

Pracujemy na wersji programu MS Office 2013, 2016, 2019, 365

 

Program MS Excel to najpopularniejszy i najchętniej używany program pakietu MS Office, wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania biura bez Excela, a ułatwienia jakie daje w codziennej pracy doceniają zarówno początkujący jak i zaawansowani użytkownicy. Jego najmocniejszą cechą jest uniwersalność, dlatego znajduje zastosowanie niemal we wszystkich branżach. Znajomość Excela ułatwi Ci pracę oraz znacznie podniesie twoje kwalifikacje zawodowe. Nauka jest podzielona na bloki tematyczne dla każdego z programów, bloki składają się z części teoretycznej – prezentacja zagadnienia przez trenera, oraz części praktycznej gdzie poznajesz zadanie - najpierw z trenerem, następnie samodzielnie rozwiązujesz ćwiczenia. Szkolenia odbywają się w małych grupach od czterech osób, co sprzyja miłej atmosferze oraz gwarantuje lepsze przyswajanie wiedzy.
UTRWALANIE WIEDZY PO SZKOLENIU: Dla naszych kursantów przygotowaliśmy darmowy dostęp do platformy szkoleniowej www.lovexcel.pl gdzie samodzielnie oglądając filmy instruktażowe możecie powtarzać zdobytą wiedzę, dodatkowo zapraszamy na naszą grupę na Facebooku Love Excel – zrób to sam, gdzie zamieszczamy ćwiczenia głównie z Excela jak i innych programów Office, dzięki czemu możecie zadawać własne pytania jak i korzystać ze zgromadzonej tam wiedzy. Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz imienny certyfikat. Przeczytaj sam co o nas piszą.
W CENIE SZKOLENIA OTRZYMASZ:   własne stanowisko pracy, materiały szkoleniowe: teoria i ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu w celu utrwalania wiedzy. W cenie również drobny poczęstunek, kawa, herbata i miejsce parkingowe. Szkolenie trwa 30 godzin dydaktycznych (22 zegarowe).

Wybierz poziom szkolenia dla siebie:

  • Poziom Podstawowy - dla początkujących użytkowników oraz tych którzy znają Excela w stopniu podstawowym. Na tym poziomie poznajemy tematy i zagadnienia niezbędne do codziennej pracy biurowej z wykorzystaniem Excela, skupiamy się na organizacji danych w Excelu, tworzeniu tabel, sortowaniu ich,  filtrowaniu, drukowaniu czyli tym co robi się w Excelu najczęściej. Zajęcia odbywają się z dużą ilością godzin zarówno z teorii i ćwiczeń - nauka odbywa się przez samodzielną pracę i wykonywaniu ćwiczeń.
  • Poziom Średniozaawansowany - przeznaczony jest dla osób, które oczekują od Excela nieco więcej. Poznajemy dużo formuł - obliczeniowe, logiczne, tekstowe. Poznajemy też możliwości tabel przestawnych. Zajęcia odbywają się z dużą ilością godzin zarówno z teorii i ćwiczeń - nauka odbywa się przez samodzielną pracę i wykonywaniu ćwiczeń.
  • Poziom Zaawansowany - przeznaczony jest dla osób dla których Excel jest głównym narzędzie pracy analitycznej oraz raportowej. Uczymy się używać formuł w nieszablonowy sposób aby "wycisnąć" z nich jak najwięcej. Poznajemy szereg narzędzi ułatwiających pracę w Excelu. Podobnie jak poprzednie poziomy nauki, zajęcia odbywają się z dużą ilością godzin zarówno z teorii i ćwiczeń.
  • Excel Kompleksowy - czyli nauka Excel od podstaw do zagadnień zaawansowanych w jednym szkoleniu. Szkolenie dla wszystkich głodnych Excela, chcących poznać go kompleksowo, przypomnieć sobie zagadnienia i nauczyć się czegoś nowego, świetny sposób na uschematyzowanie swojej dotychczasowej wiedzy o Excelu. Tu też zajęcia odbywają się zarówno teoretycznie jak i praktycznie.
  • Tabele Przestawne - narzędzie które powinien znać każdy, kto ceni sobie prostotę i szybkość działania w Excelu, każdy kto wykonuje cyklicznie te same raporty i nie ma czasu na ciągłe wpisywanie formuł, zastanawianie się czy o wszystkim pamiętał - pozostaw to tabelom przestawnym, stwórz swój raport raz a potem tylko odświeżaj dane 🙂   Szkolenie dla wszystkich, wystarczy ze znasz podstawy Excela.

 

Do wyboru masz dwa TRYBY nauki:

  • Tryb Rozszerzony - teoria + ćwiczenia, tryb ten zawiera bardzo dużą ilość godzin teorii z przykładami omawianymi przez trenera oraz ćwiczeń do samodzielnego wykonania, co gwarantuje skuteczną naukę MS Excela.
  • Tryb Intensywny - polecamy do szybkiego oraz bardzo intensywnego opanowania i przypomnienia materiału. Tryb zawiera dużą ilość godzin teorii z przykładami omawianymi przez trenera.

 

GRUPY ZORGANIZOWANE:

Organizujemy szkolenia dla firm, instytucji oraz grup zorganizowanych, dla których wycena szkolenia odbywa się na podstawie indywidualnego zapotrzebowania a program szkolenia może być dostosowany do wcześniej ustalonej tematyki. Szkolenia prowadzimy we własnych salach szkoleniowych lub na miejscu u klienta, zapewniamy też komputery na czas szkolenia. Szczegóły omówisz z Karoliną Zajdel tel. 570 999 675  lub mailowo zapisy@szklenia-ic.pl .