Love Excel - Excel Szkolenie Online.

 

Platforma szkoleniowa LOVE EXCEL została tak przygotowana, aby zapewnić komfort nauki zarówno początkującym jak i zaawansowany użytkownikom Excela. Materiał został podzielny i posegregowany na jak najmniejsze partie/zagadnienia, tak abyś mógł w łatwy i prosty sposób odnaleźć to czego potrzebujesz.
Platforma szkoleniowa LOVE EXCEL stanowi również doskonałe uzupełnieni dla naszych szkoleń stacjonarnych. Możesz traktować to jako dodatkowe źródło wiedzy oraz idealny sposób na utrwalanie i praktykowanie zdobytej wiedzy. Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują 10% rabatu na każde szkolenie.
Certyfikat  LOVE EXCEL : po ukończeniu szkolenia, możesz rozwiązać test sprawdzający poziom znajomości Excela na poziomie którego się uczyłeś. Jeżeli test jest zaliczony, otrzymujesz Certyfikat ukończenia szkolenia Online Excel.

Co składa się na Szkolenia Online LOVE EXCEL?

 

  • Do każdej lekcji załączony jest film ze szczegółowym omówieniem danego zagadnienia
  • Do każdego filmu/zagadnienia został przygotowany plik Excela, w którym znajdziesz teorię, ćwiczenia oraz rozwiązanie ćwiczeń z podpowiedzią. Zawartość pliku jest omawiana w filmie.
  • Test znajomości Excela, dzięki któremu sprawdzisz swoją obecną wiedzę. Rozwiązując go, nie rozwiązuj go za wszelką cenę, po prostu zrób te zadania które jesteś w stanie  zrobić samodzielnie be dodatkowej pomocy, dzięki temu poznasz faktyczną znajomość Excela.

Co wchodzi w skład filmu w LOVE EXCEL?

 

Każdy film dotyczy jednego zagadnienia i składa się z trzech etapów:
PIERWSZY ETAP: początek filmu i ogólnie omówienie poruszanego zagadnienia, informacja do jakich celów można wykorzystać poruszany w filmie temat
DRUGI ETAP: część praktyczna, czyli zapoznanie się z teorią i wspólne przećwiczenie zadań, prezentacja możliwość oraz poprawnego stosowania omawianego tematu Excelu. Co ważne, pokazywane są też często popełniane błędy i porady jak ich unikać.
TRZECI ETAP: prezentacja ćwiczeń które znajdują się w pobranym do lekcji pliku Excela. Ćwiczenia są przeznaczone do samodzielnego wykonania i każde z nich posiada w oddzielnym arkuszu pełne rozwiązanie wraz z opisem jak należy je wykonać.