Home >> MS Excel >> MS Excel Poziom Podstawowy

EXCEL PODSTAWY - TRYB ROZSZERZONY

 

Dla kogo Excel Średni Rozszerzony - pakiet z ćwiczeniami?  
Polecany jest dla osób, które nie miały jeszcze styczność z tym programem oraz zapraszamy wszystkich którzy już pracują w Excelu. Bardzo duża ilość godzin, bez stresu i zbędnego pośpiechu.

 

Czas:

30 godzin zajęć 

Ilość osób w grupie:

od 4 do max 8 osób

Cena:

350 zł brutto 

 

Czego dowiesz się na kursie? 
Wszystkiego, co pozwoli ci w sposób swobodny i prawidłowy pracować w Excelu. Program kursu został tak opracowany, aby kompleksowo i w czasie trwania tyko jednego szkolenia, można było opanować tworzenie tabelek, wykresów, nauczyć się stosować filtry, poznać podstawowe formuły, dokonywać szybkich obliczeń i przygotować dokument do druku lub formatu PDF. 

 

ZOBACZ PROGRAM

EXCEL PODSTAWY - TRYB INTENSYWNY

 

Dla kogo Excel Podstawowy Intensywny?
Przeznaczony jest dla osób, które chciałyby ugruntować swoją wiedzę i zgłębić dobre praktyki pracy w arkuszu kalkulacyjnym. To również dobry start do korzystania z Excela średniozaawansowanego.

 

Czas:

20 godzin zajęć 

Ilość osób w grupie:

od 4 do max 8 osób

Cena:

300 zł brutto 

 

Czego dowiesz się na kursie? 
Gwarantujemy szybki i efektywny przegląd najważniejszych funkcji Excela. Tabelki, wykresy, przygotowanie dokumentów do druku, filtry, ich zastosowanie – to wszystko przestanie być dla ciebie zagadką! Usystematyzujesz swoją wiedzę, poznasz ciekawe rozwiązania oraz ułatwisz swoją codzienną pracę. Sprawdź program oraz terminy naszych szkoleń.

 

ZOBACZ PROGRAM

Opinie Naszych Kursantów