» » Częste pytania odnośnie spraw organizacyjnych

Częste pytania odnośnie spraw organizacyjnych

wpis w: Excel Poradnik | 0
Wiele osób się dziwi i zadaje pytanie dlaczego mamy tak tanio oraz tak mało osób w grupie.
Ideą naszych kursów było organizowanie ich w bardziej przystępnych cenach oraz warunkach, kursy MS Office oraz Adobe przeważnie są bardzo drogie i zależy to od wielu czynników. My chcieliśmy postawić na dostępność oraz na zajęcia bez niepotrzebnego stresu związanego z niewygodnymi pytaniami, stresem związanym z niewystarczającą wiedzą czy wstydem oraz z testami, których nie robimy. Kursy to nie szkoła tutaj się przychodzi nauczyć czegoś dla siebie więc dlaczego z tego powodu miałby mieć stres, my nie oceniamy i oceniać nie będziemy, chodzi o przekazanie wiedzy jak najbardziej użytkowej i pomocnej. Pijemy kawę jemy ciastka, rozmawiamy i uczymy się.
Po zakończonym kursie wystawiamy zaświadczenie o odbytym szkoleniu.
Kiedy płatność, tylko w momencie rozpoczęcia kursu jak już wiadomo że kurs się odbędzie, nie przyjmujemy płatność wcześniej zanim się grupa uzbiera.
Dlaczego tak mało osób a to dlatego, żeby nie czekać zbyt długo na rozpoczęcie kursu, w innych instytucjach szkoleniowych czasami się czeka nawet do dwóch miesięcy a czasami grupa się nigdy nie uzbiera dlatego założyliśmy minimum 3 osoby i stworzyliśmy pakiety indywidualne dla osób, które pilnie muszą się podszkolić a nie mogą czekać np. dwa tygodnie.

 

zaświadczenie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *